×
#Ľudia

TELO ako dôkaz: Urobte si RAŇAJKY podľa Heidi Klum! Len pre ODVÁŽNE

16.2. 7:01 Supermodelke Heidi Klum síce tiahne už na pädesiatku, no jej telo by jej mohli závidieť aj dvadsiatky. Krásna Nemka si krivky udržiava špeciálnou dietou. TOTO sú raňajky, na ktoré nedá dopustiť. Mňam či nie. Rozhodnite sami.

Heidi Klum na Zlatých glóbusoch
Zdroj: Getty Images

Heidi Klum sa aj pred pädesiatkou udržiava v perfektnej forme. Množstvo postov na sociálnych sieťach tomu nasvedčuje. So svojimi fanúšikmi zdiela obľúbené recepty, tipy ohľadne výživy aj cvičenia. V prípade svojich dokonalých kriviek nerobí prosto žiadne tajomstvá. Aký je teda kľúč k štíhlemu telu aké má Heidi Klum?

Maximálny výdaj v podobe športových aktivít a striedme stravovanie. Dôraz dáva modelka hlavne na raňajky. Ak čakáte, že jej na tanieri pristanú miešané vajíčka so slaninou alebo zelené smoothie, veľmi sa mýlite. Heidi holduje veľmi nezvyčajnému rannému rituálu. Supermodelka si ráno pochutná na slepačom vývare s vajíčkami. Tento pokrm jej dodá nielen dôležité živiny ako horčík, vápnik a fosfor, ale aj množstvo bielkovín. Navyše jeho príprava nezaberie veľa kuchárskych zručností či času. Pripravte si domáci slepačí vývar, najlepšie varený z bio ingrediencii. Každé ráno z neho z neho odlejte 400 ml a dajte zohriať. Do vriacej vody rozbite tri vajcia a miešajte dokým nestuhnú. Nalejte do šálky a vychutnávajte! FOTKY HEIDI A JEJ MLADÉHO MANŽELA SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!