Foto: Instagram.com/@veronikatwiins
#Ľudia

Veronika Nízlová NIE JE na výchovu sama: Prezradila, kto je jej OPORA!

24.10. 2021 10:59 Speváčka Veronika Nízlová pred pár mesiacmi šokovala informáciou, že je tehotná. Len minulý rok v decembri sa pritom rozviedla s Tomášom Krúpom. Kto je otcom jej dieťatka nechce prezradiť, no povedala aspoň to, kto jej pomôže s výchovou.

Veronika bola vydatá päť rokov a po jej rozvode nikto netušil, že má po svojom boku niekoho nového. Správa o jej tehotenstve preto mnohých prekvapila. Speváčka však rýchlo uviedla veci na pravú mieru. "Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré," povedala Veronika.

Ako zvláda fakt, že je slobodnou mamičkou? "S tým, že budem na bábätko sama, som v pohode. I keď mi to mnoho ľudí možno neuverí, ale teraz som asi najšťastnejšia. Verím, že aj moje bábätko bude spokojné a šťastné, lebo mu ja a moje okolie dáme veľa lásky," prezradila. No a kto jej bude pomáhať? Dozviete sa na ďalšej strane.