Sarah Jessica Parker
Foto: Getty Images
#Ľudia

Táto žena vystriedala najsexi mužov sveta: V jej posteli pristál Jon Bon Jovi aj Bradley Cooper

Sarah Jessica Parker
Foto: Getty Images
#Ľudia

Táto žena vystriedala najsexi mužov sveta: V jej posteli pristál Jon Bon Jovi aj Bradley Cooper

2.12. 12:15 Po boku hlavnej hrdinky Sexu v meste, Carrie Bradshaw, sa počas šiestich sérií seriálu vystriedal slušný počet mužov a niektorých si zahrali áčkové hviezdy. Pamätáte si ich romániky?

Jon Bon Jovi
Carrie sa po rozchode s pánom Božským nevedela dlho spamätať a tak jej kamarátky poradili aby zašla k psychologičke. V čakárni narazila na Setha, ktoré si zahral Jpn Bon Jovi a napriek všetkým výstrahám si s ním začala románik. Ten skončil neslávne priznaním Setha po prvom sexe, kedy jej povedal, že sa u rovnakej psychologičky lieči zo slabosti: "Každá žena ma prestane baviť, keď sa s ňou vyspím."

Bradley Cooper
Pamätáte sa na diel, keď mala byť Carrie tvárou na titulke časopisu s témou: "Slobodná a úžasná", na ktorej však skončila s desivou fotkou, kde vyzerala ako troska s cigaretou v ruke? Nakoniec sa rozhodla zlý pocit zahnať divokým večierkom, na ktorom spoznala príťažlivého muža menom Jake, vtedy začínajúceho herca Bradley Coopera.

Vince Vaughn
Štvorica kamarátok zmenila ovzdušie a z New Yorku sa vybrala na pár dní do Los Angeles. Carrie náhodne na chodníku spoznala Keitha (Vince Vaughn), ktorý sa jej predstavil ako agent Matta Damoma. Vzal ju do prepychového domu a tváril sa, že je jeho aspoň do chvíle, kým sa nevrátila domov skutočná majiteľka. Carrie naletela klamárovi, ktorý strážil domy a majiteľka si navyše myslela, že je prostitútka. Au.

autor:  Dominika Nová
Diskusia  ()

Video

Diskusia