Foto: IG Jeanette Borhyová
#Ľudia

Táto miss ti poradí, ako byť šik, aj keď športuješ

4.12. 2019 0:05 Niekdajšia Miss Universe SR Jeanette Borhyová sa už nejaký ten čas venuje behaniu. Zaujímalo nás preto, ako zostať šik aj pri športovaní.

Šport je terapia a v prípade krásnej Jeanette to platí dvojnásobne. Ako nám prezradila, po tréningu sa dokáže cítiť neskutočne nabudená a práve pohyb je to, čo ju v živote nesmierne napĺňa. Pre modelku a bývalú Miss Universe nie sú móda a šport dva rozdielne svety, práve naopak. Vždy hľadá spôsob, ako sa cítiť komfortne a štýlovo zároveň. Pri módnych inšpiráciách objavila athleisure štýl, ktorý si ihneď zamilovala. Poznáš ho?

Athleisure je nový hit jej šatníka

„Nikdy nevyjdem z domu bez toho, aby som bola zladená od hlavy po päty. Primárne sa v tom musím cítiť príjemne, dvojnásobne to platí pri športe, keď ma nesmie nič sťahovať ani tlačiť.“

Jeanette obľubuje pohodlné kúsky oblečenia a rada sa oblieka komfortne aj na formálne pracovné stretnutie. Na Instagrame objavila značku, ktorá spája jej obľúbený športový štýl s nádychom luxusu, a našla niečo úplne iné, ako ponúkajú domáce a zahraničné značky.

Ilustračné foto.
Zdroj: IG Jeanette Borhyová

„Ohúril ma jednoduchý štýl značky Athleeya, ktorý je zároveň nápaditý. Nikde medzi domácimi a zahraničnými značkami som také niečo nenašla. Používajú kvalitný materiál, veľmi príjemný. Athleeya pre mňa znamená najväčší komfort. Úplne ma dostalo, že ide o slovenský brand,“ referuje blonďavá modelka, ktorá nešetrí chválou na athleisure štýl, ktorý táto značka reprezentuje. Pochvaľuje si, že vďaka módnej kombinácii športového a každodenného sa môže do ulíc vybrať takto oblečená aj v pracovný deň, nielen cez víkendy.

Athleisure v preklade znamená neformálne oblečenie kombinujúce športové a bežné kúsky. Slovenský brand Athleeya tento nový módny trend posunul do dokonalosti tým, že kladie dôraz na kvalitu materiálu. Na dotyk jemné a hladké, na tele ako druhá koža. Pritom trendová kolekcia plná nude odtieňov, tónov čiernej či koralovej je odolná, pružná, s mimoriadnou krycou schopnosťou, takže sa nemusíš báť, že by cez jemný materiál vykuklo nejaké tvoje neželané tukové tajomstvo.

Zistila, ako veľmi cítia módu muži

To, že Jeanette žije športom a módou, vidieť na jej profile na sociálnej sieti. Že si zamilovala Athleeya  kúsky, to sa rovnako nedá prehliadnuť. Ale takú skúsenosť, že jej oblečenie chvália chlapi, asi nemá každá z nás. „Stáva sa mi, že keď mám oblečené niečo z tejto kolekcie, zastavujú ma aj muži a chvália ma, že mám pekné oblečenie. To som prekvapená, ako muži dokážu vnímať módu,“ usmieva sa Jeanette.

Okrem módy sa popri práci najradšej venuje svojmu priateľovi a psíkovi a do budúcna by si najviac želala svadbu, deti, aktívny život a zostať usmiata a šťastná. Popri starostlivosti o seba, pleť či telo totiž najviac odporúča práve úsmev.

Ilustračné foto.
Zdroj: IG Jeanette Borhyová
autor:  PR článok