TÁTO kráska z Love Island-u v minulosti prišla o bábätko: Aký je jej príbeh?

25.9. 2022 6:22 Do vily Love Island krátko po prvom párovaní prišla prvá bombshell. Keď dievčatá zbadali nádhernú Natáliu Kočendovú, okamžite im zmrzol úsmev na tvári, píše Plus 1 Deň.

Nová kráska Natálie upútala divákov aj krásavcov v luxusnej vile najmä svojím zovňajškom. Krásna, blond s nádherným úsmevom. To však nie je všetko. V živote si prešla skúškou, ktorá ju mentálne posilnila a posunula na novú úroveň!

Laky Royal a Natálie Kočendová sa v júni rozišli.
Laky Royal a Natálie Kočendová sa v júni rozišli.
Zdroj: Instagram Laky.Royal

V septembri 2020 zverejnila záber z nemocnice, na ktorom je uplakaná a zničená. „Navždy tu budeš s nami. Navždy budeš môj milovaný syn. Takú lásku a šťastie, aké som zažívala 6 mesiacov s tebou, som nikdy nezažila. Teraz to vystriedala neskutočná bolesť. Stratila som kúsok seba. Dala by som všetko za to, aby som opäť cítila tvoje kopance a po pôrode si ťa mohla vziať zdravého domov. Raz sa tam hore stretneme. Milujem ťa, moja malá láska," odkázala svojmu chlapčekovi do neba. A s malým klbkom, ktoré si tento svet vôbec neužilo, sa aj odfotila. FOTO NATÁLIE V MINULOSTI NÁJDETE TU!

Podobne sa vyjadril vtedy aj jej partner Laky Royal, ktorý je osobným holičom mnohých celebrít. Dvojica bola dokonca zasnúbená, no v júni tohto roku sa rozišli. Rok po nečakanom potrate sa Natálie s vyrovnaným postojom zverila na svojom Instagrame: " Pred rokom by som napísala, že som zničená. Áno, neskutočne to bolí, ale dnes by som ti chcela poďakovať za všetko, čo si mi dal a čo si ma naučil," napísala kráska na udalosti, ktoré sa udiali. Dnes však skúša šťastie v televíznej šou Love Island, kde sa bude snažiť nájsť lásku svojho života a možno zmeniť myšlienky a pohľad na svet. FOTO NATÁLIE V MINULOSTI NÁJDETE TU!