×
#Ľudia

Taťánu si pamätajú všetci: Viete, ale ako vyzerala Ondřejova PRVÁ MANŽELKA?

26.9. 18:30 Ondřejovmu manželstvu odzvonilo už druhýkrát. Taťána Kuchařová bola jeho druhá, no viete, ako vyzerala jeho prvá manželka?

Gregorová má s Brzobohatým syna Ondřeja.
Zdroj: archív H.G.

Ako sa hovorí: "Nešťastie v hre, šťastie v láske," len u Ondřeja Brzobohatého to zjavne platí naopak. Jedináčik z hereckej rodiny Radka Brzobohatého a Hany Gregorovej šťastie v láske možnože znova našiel. S moderátorkou Danielou Písařovicovou uzavrel manželstvo v nádhernom talianskom prostredí. „Svadobného obradu sa zúčastnila len rodina a najbližší priatelia," uviedli pre TV Prima novomanželia. Veríme, že toto manželstvo bude aj to posledné.

Málokto vie, že Ondřej si prešiel rozvodom dvakrát. Manželstvo mu nevyšlo nielen s Taťánou, ale aj Johankou. Rovnako katastrofálne sa skončilo aj jeho prvé manželstvo. Johana Indráková, o 4 roky staršia produkčná, sa vydala za mladého Ondřeja ešte v časoch, keď Radek Brzobohatý bol medzi nami. Rodičia boli z Johany sklamaní a nesúhlasili so svadbou natoľko, že na ňu vôbec neprišli, píše Plus 7 dní. FOTOGRAFIE PRVEJ ONŘEJOVEJ MANŽELKY NÁJDETE V GALÉRII TU!