×
#Ľudia

Taťána KONEČNE vyšla s pravdou von: TOTO je dôvod ROZVODU

23.12. 2021 10:59 Je medzi nimi definitívny koniec! Manželstvo Ondřeja Brzobohatého a Taťány Kuchařovej sa skončilo. Modelka konečne prezradila dôvod, píše emma.sk. Bola v tom nevera?

Hoci nikdy nehovorili veľa o svojom súkromí, ktoré si strážili ako oho v hlave, vrabce na streche čvirikali o problémoch v ich manželstve už dlhšie. Definitívny koniec naznačila najprv samotná modelka Taťána Kuchařová a následne ho potvrdil aj umelec Ondřej Brzobohatý. Fotografi českého Blesku dokonca zachytili Ondřeja v spoločnosti tanečníčky Zuzany Pilnej a tak je jasné, že už má za krásku náhradu. ICH SPOLOČNÉ FOTKY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU.  Fanúšikovia si teraz kladú otázku, či bola dôvodom rozchodu známeho páru umelcova nevera?!

Nedávno Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová vydali spoločné vyhlásenie, v ktorom popreli, že by ich manželstvo stroskotalo kvôli tomu, že nemali dieťatko. "Naše cesty sa rozchádzali. Máme krásne roky, za ktoré sme si navzájom vďační. Konkrétne dôvody nášho rozchodu si necháme pre seba, ale chceli by sme zdôrazniť, že naše problémy sa netýkajú vzájomnej nevraživosti, neochoty alebo neschopnosti založiť si rodinu. Obaja dúfame, že v ďalšom živote nájdeme svoje šťastie," uviedli obaja s jedným detailom. Taťána prezradila VIAC. Napísala dôvod, prečo ich manželstvo stroskotalo. JEJ VYJADRENIE SI PREČÍTAJTE V NAŠEJ GALÉRII TU.

Prečítajte si aj:

 

Video