×
#Ľudia

Taťána Brzobohatá krajšia, než kedykoľvek predtým: POMSTA Ondřejovi?!

4.2. 2022 8:07 Krach manželstva českého páru položil na dno práve Taťánu, no prešlo pár týždňov a je späť v ešte väčšej sile. Presvedčte sa sami!

Rozpad krásneho českého páru bol šok aj pre verejnosť, najmä dôvod, kvôli ktorému zišli zo spoločnej cesty. Ondřejov tajný románik, ktorý odhalil český Blesk, už nebol tak tajný a bývalú Miss World to položilo: „Je to pre mňa, pochopiteľne, veľké sklamanie v človeka, ktorému som verila, s ktorým som plánovala rozšíriť rodinu, s ktorým som 30. 6. 2021 mala obnovenie manželského sľubu." 

Taťána Gregor Brzobohatá
Zdroj: Instagram/ @tatianagbrzobohata

Ako sa hovorí: "Po každom daždi vyjde slnko." Platilo to aj v tomto prípade. Postupne si život začala dávať dokopy, počúvala terapeuta, ktorý jej radil: "Aby robila veci, ktoré dovtedy neskúšala." K tomu pridala aj odvážne fotografie a videá, ktoré zahlcujú jej instagramový profil. Možno práve Ondřejovi chce ukázať, o aké telo prišiel. K jednej fotografii dokonca pridala aj vtipný popis: ,,Priatelia, síce tento rok Valentína oslavovať nehodlám, ale pretože sa blíži a ja vám všetkým lásku prajem, mám pe vás tip."

Odvážne fotografie Taťány nájdete v galérii TU! 

 

Video