×
#Ľudia

TAKTO ste ju ešte NEVIDELI: Paparazzi odfotili Juliu Roberts v plavkách!

12.1. 2022 16:59 Má 54 rokov a stále patrí medzi najkrajšie a najobľúbenejšie hollywoodske herečky.

Julia je napriek svojmu veku stále veľmi príťažlivá a nie sú za tým žiadne plastiky. Tie herečka striktne odmieta a za svoj mladistvý vzhľad vďačí zdravému životnému štýlu, na ktorý nedá dopustiť. Netají sa tým, že pravidelne cvičí, behá aj bicykluje a v strave preferuje čerstvé suroviny. Polotovary v jej domácnosti nenájdete! Preferuje avokádo, ryby, vajcia či hnedú ryžu.

"Deťom som vždy hovorila, že musia jesť kvalitnú stravu, aby bolo kvalitné aj ich zdravie a aby dobre vyzerali. Na raňajky si obvykle dávam jogurt s čerstvými lesnými plodmi, na obed musím mať vždy veľa zeleniny a na večeru sa snažím jesť každý deň nejakú rybu,“ prezradila. 

Herečka takisto odporúča každému piť dostatok čistej vody. Sama cez deň vypije aspoň 2 litre. Julia priznáva aj to, že neodolá dobrému vínu! Ale len raz za čas. A že sa jej zdravý životný štýl oplatí dodržiavať sa presvedčíte, keď si pozriete jej čerstvé fotky z pláže v našej galérii TU. V ružových plavkách vyzerá 54-ročná herečka neskutočne mladistvo!

Prečítajte si aj: