×
#Ľudia

TAKTO chudne Kim Kardashian: 7 kíl za 3 týždne! Ako to ROBÍ?

12.2. 22:32 Expertka na diéty Kim Kardashian dokáže zázračne schudnúť vždy, keď potrebuje. Na červenom koberci tak žiari v dokonalej forme a užíva si záujem médií.

Svoj najväčší výkon predviedla minulý rok pred Met Gala, kedy dokázala schudnúť za tri týždne viac ako sedem kíl. Všetko len preto, aby si mohla obliecť ikonické šaty Marylin Monroe. Síce sa jej to podarilo, ale odniesla si za to poriadnu kritiku. Nielen za to, že ju obviňovali zo zničenia šiat, ale aj pre drastickú diétu. Kim vtedy radikálne znížila príjem kalórií a denne behávala na bežiacom páse. Z jedálnička vyradila sacharidy a cukor a stavila na bielkoviny, teda mäso, ktoré však kvôli chorobe nemôže jesť. "Dostala som psoriatrickú artritídu, takže som nemohla poriadne hýbať rukami. Strašne to bolelo a musela som navštíviť reumatológa. Keď som vyradila mäso, opäť som v poriadku," priznala Kim.

Kim Kardashian na dovolenke v Karibiku. Svoje sexi krivky ukázala v bielych bikinách.
Zdroj: profimedia

Pohyb a zase pohyb

Kim na svojej postave maká šesťkrát do týždňa. Vstáva ráno o šiestej, aby mohla cvičiť. Počas deväťdesiatminútového tréningu sa zameriava na budovanie svalovej hmoty pomocou silového tréningu. Jeden tréning venuje iba cvikom na brucho, po zahrievacom kole kardia robí kľuky, príťahy, angličáky a ďalšie cviky na hornú časť tela a potom začne s tréningom spodných partií. Okrem toho denne prejde aspoň päť kilometrov.

Jedálniček alá Kim

Jej stravovací plán je kombináciou čistého stravovania a paleo. Vyberá si biopotraviny a obmedzuje spracované potraviny. Kalorický príjem by nemal presiahnuť 1700 kalórií denne a samozrejme pije veľa vody, aby bolo telo hydratované. Deň začína ovsenými palacinkami s čučoriedkami, na obed si dá proteíny so zeleninou a sladké zemiaky. Neje nič vyprážané ani marinované. Večera býva ľahká, väčšinou ide o varenú zeleninu s dávkou proteínov. Síce jej takéto stravovanie pripadalo zo začiatku nevýrazné, napokon si ho obľúbila. FOTKY KIM A JEJ POSTAVY SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video