×
#Ľudia

TAJILA Monika krach vzťahu od leta? Nákup pozemku NAZNAČUJE, že..

8.1. 2022 18:00 Ako to vlastne celé bolo sa už možno nikdy nedozvieme. Sú však isté indície, ktoré naznačujú, že speváčka Monika Bagárová a MMA bojovník Makhmud Muradov sa rozišli oveľa skôr, ako to oznámili celému svetu.

Monika sa po rozchode stiahla zo sociálnych sietí a tak verejnosť netuší, ako sa má. Niečo bližšie však prezradil jej dlhoročný kamarát Jan Bendig. "S Monikou si voláme aj píšeme, hovoríme si všetko, ale zabila by ma, keby som niečo prezradil. Môžem vám povedať len to, že my dvaja sme si súdení už navždy. Môže sa na mňa spoľahnúť. Podporím ju vždy," uviedol pre extra.cz Bendig. "Je najsilnejší človek na svete. Ruminka je jej hnací motor. Ale fakt nechcem hovoriť viac. Len ju strašne obdivujem. Fakt to krásne zvláda. Je to podľa mňa mama roka. Celé to ustojí a prenesie sa cez to na jednotku," uzavrel umelec s tým, že na Muradova nemá ťažké srdce a nevie o tom, že by mal bojovník niekoho iného.

Mach je opäť s dcérkou doma v Čechách
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYUSILqrLh6/

Špekulácie o novej rodine vyvrátil aj samotný Muradov. "Na niečo také ani nepomyslím. Nie som ten človek, čo by to urobil," uviedol pre extra.cz. Bojovník by mal byť teraz v Čechách, kam prišiel za svojou dcérkou, s ktorou zverejnil na svojom profile dojemnú fotku. Vynárajú sa však otázky o tom, či sa s Monikou nerozišiel už oveľa skôr, ako v decembri, kedy to oznámili verejnosti. Prečo? Čítajte na ďalšej strane.