×
#Ľudia

Syn Jasminy a Rytmusa mal honosnú PARTY: Tento DAR však šokoval každého!

11.8. 16:04 Raper Rytmus (45) a moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská (33) sú už tri roky hrdými rodičmi syna Sanela (3). Tomu uplynulý víkend usporiadali veľkolepú oslavu jeho 3. narodenín v detskom centre v Petržalke. Detskú párty si nedala ujsť ani nastávajúca mamička Zuzana Plačková (31), píše Pluska.sk.

Pre Rytmusa a Jasminu je rodina na prvom mieste. Dokázali by pre ňu spraviť čokoľvek a je vidieť, že držia pokope. Silná trojka však neustále rastie a z malého Sanela sa stal veľký chlapec. Rodičia mu vystrojili dokonalú oslavu, na ktorej sa ukázali aj známe tváre. „Milovaný náš Sanel, dnes sú to tri roky, čo mi bolo dopriate druhé najväčšie požehnanie v živote. Tým prvým bolo stretnutie tvojho otca Patrika, pretože bez neho, bez našej obrovskej lásky, by nebolo nič z toho, čo žijeme dnes,“ napísala Jasmina.

Oslava bola tematická a preto Jasmina vopred poprosila kamarátov, či jej nevedia zabezpečiť kostýmy rôznych komiksových hrdinov, ktorých Sanel tak zbožňuje. A vďaka Zuzane Plačkovej mu spoločnosť robil aj „živý“ Spiderman. Tej sa totiž podarilo vybaviť „nemožné“ a na poslednú chvíľu zohnala spomínaný kostým. FOTO ZO SANELOVEJ OSLAVY NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video