×
Foto: picture alliance
#Ľudia

Svetové finále Miss Universe sa dočkalo víťazky: Páči sa vám?

13.12. 2021 10:01 O titul najkrajšej ženy sveta sa uchádzala slovenská aj česká reprezentantka. Víťazstvo im však vytrhla krásna 21-ročná Indka Harnaaz Sandhu. Vybrala ju porota, ktorej súčasťou bola aj topmodelka Adriana Lima. Presvedčilo ich osobné vystupovanie a vzťah k prírode missky, informuje portál pluska.sk

Finalistky z jednotlivých krajín sa na súťaž pripravovali niekoľko mesiacov. Okrem prehliadky v plavkách či promenády v honosných róbach musela každá absolvovať aj osobný pohovor s porotou, v ktorom si oprášili svoju angličtinu. Nová najkrajšia žena sveta sa zamerala na aktuálnu tému, ktorou je ochrana našej planéty.  „Láme mi srdce, keď vidím, akým problémom čelí príroda okolo nás v dôsledku nezodpovedného konania,“ citoval Sandhu portál Inquirer. „Myslím si, že by sme konečne mali začať konať a menej len rozprávať, pretože každý čin môže prírode buď pomôcť, alebo ju zničiť."

FOTO NOVEJ MISS UNIVERSE V GALÉRII TU:

TOP TROJKA: Miss Paraguaj Nadia Ferreira, Miss Južná Afrika Lalela Mswane a Miss India Harnaaz Sandhu.
Zdroj: Amir Levy

Na 70. ročníku svetovej súťaže Miss Universe malo svoje zastúpenie aj Slovensko a Česko. Našu krajinu reprezentovala 23 - ročná Veronika Ščepánková z Lozorna. Českí susedia stavili na finalistku Karolína Kokešová. 

Anketa Páči sa vám nová Miss Universe?