×
#Ľudia

Svet v ŠOKU: Elvisova dcéra Lisa Marie Presley náhle ZOMRELA!

13.1. 9:21 Jediná dcéra legendárneho amerického speváka Elvisa Presleyho včera náhle zomrela. Hoci jej exmanžel poskytol prvú pomoc a rýchlo zavolal záchranku, Lisa Marie napriek snahe lekárov svoj boj o život prehrala.

Svet šoubiznisu smúti za jediným potomkom najslávnejšieho speváka všetkých čias, Elvisa Presleyho, Lisou Marie. Päťdesiatštyriročnú Lisu hospitalizovali v losangeleskej nemocnici po náhlej zástave srdca.  Ešte vo štvrtok sa podľa informácií magazínu TZM začala speváčka cítiť slabo a hoci jej exmanžel Danny Keough okamžite poskytol prvú pomoc a záchranári sa ju usilovali resuscitovať a podať jej adrenalín, do nemocnice už prišla v kritickom stave. Jej matka Priscilla sa okamžite dostavili do nemocnice, aby bola dcére nablízku, no Lisino srdce už nápor nezvládlo.  "S ťažkým srdcom musím zdieľať  zdrvujúcu správu, že moja nádherná dcéra Lisa Marie nás opustila," zaznelo v stanovisku Lisinej matky a exmanželky kráľa rockandrollu Elvisa, ktorá požiadala verejnosť  o dostatok súkromia v ťažkých chvíľach.

Lisa Mary Presley
Zdroj: Instagram

 

O to šokujúcejšie je, že Lisa Marie sa aj s mamou Priscillou objavila v utorok večer na odovzdávaní cien Zlatý Glóbus, kde podporovala herca Austina Butlera. Ten svoju nomináciu v kategórii Najlepší herec za úlohu Elvisa premenil. Lisa Marie nevedela Butlera za stvárnenie otca vynachváliť. Sama na podujatí pôsobila, že je v dobrej kondícii. Po speváčkinej smrti jej vyjadrili poctu aj známe osobnosti zo šoubiznisu. "Lisa, dievčatko, je mi to tak ľúto! Budeš mi chýbať, ale viem, že raz sa znovu uvidíme," napísal na Instagrame John Travolta. Sústrasť vyjadrili aj LeAnn Rimes, Jennifer Tilly, či Octavia Spencer. Speváčka, ktorá pokračovala v otcovom hudobnom odkaze, zanechala po sebe tri dcéry. Jej jediný syn Benjamim spáchal pred dvoma rokmi samovraždu.  Lisa Marie Presley bola manželkou Dannyho Keougha, po rozvode si vzala pop ikonu Michaela Jacksona. Neskôr vstúpila do manželstva s hercom Nicolasom Cageom, no ani tento vzťah hudobníčke nevydržal. Štvrtým manželom sa stal Michael Lockwood. VIAC FOTIEK ZOSNULEJ SPEVÁČKY SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video