×
#Ľudia

STRACH o modelku Bellu Hadid: Veď je už len KOSŤ A KOŽA! (foto)

9.1. 22:18 Deje sa s ňou niečo? Modelka Bella Hadid robí v poslednej dobe svojim fanúšikom poriadne vrásky na čele. Jej telo sa totiž poriadne zmenilo a jej váha ide raketovo dole.

Ešte nedávno sa nám zdalo, že je trend ultraštíhlych modeliek za nami, no pri pohľade na Bellu sa škrabeme po čele. Modelka v poslednej dobe viditeľne schudla a pôsobí strhane ako na móle, tak aj na ulici. Na jej Instagrame sa ihneď spustila debata o tom, čo modelku trápi a jej fanúšikovia pripisujú úbytok na váhe psychickým problémom, ku ktorým sa pred časom priznala, keď svet obleteli zábery ako plače.

Bella Hadid
Zdroj: Vittorio Zunino Celotto, getty

Bella priznala, že s depresiami a úzkosťami bojuje od svojej puberty a na psychickej pohode jej nepomohol ani rozchod so spevákom The Weeknd. Napriek tomu, že má dnes po boku stáleho partnera Marca Kalmana, zdá sa, že ani on nevie, ako modelke pomôcť. Bella si nedávno nechala odfarbiť obočie na bielo, čo jej chorobný look ešte podčiarklo. „Myslím, že Gigi by mala zakročiť a byť Belle nablízku,“ zaznelo v jednom z komentárov na jej Instagrame. My len dúfame, že modelka je v dobrých rukách a ak potrebuje pomoc, má ju kde nájsť. FOTO ŠTÍHLEJ BELLY NÁJDETE TU!