×
#Ľudia

Stala sa IDOLOM lesbičiek: Liv Bielovič prehovorila o návrhoch, ktoré dostala od ŽIEN!

29.11. 2022 21:06 Popularita Liv Bielovič siaha skutočne všade.

Herečka Liv Bielovič, známa najmä zo seriálu Druhá šanca a z estrádnej šou Tvoja tvár znie povedome, zisťuje, čo je skutočná sláva. Znepokojená sa nám zdôverila, že do jej blízkosti sa snažia dostať rôzni fanúšikovia. Okrem bežných, príjemných prejavov musí čeliť sexuálnym návrhom od mužov aj žien, ale aj atakom od fanatikov.

„Ak nepočítam deti a tínedžerov, najviac ma kontaktujú lesbičky. Píšu mi, že som veľmi atraktívna, vyznávajú mi lásku, niektoré ma pozývajú na rande a opisujú mi, ako by ma vymasírovali,“ povedala nám zaskočená herečka. Ľahostajná nie je ani mužom. „Tí mi často posielajú hneď v prvej správe fotografie svojich intímnych partií. Zaujímavé je, že svoju hlavu vystrihnú,“ krúti hlavou.

Liv Bielovič
Zdroj: TV Markíza

No fakt, že bude v takej veľkej miere priťahovať lesbické ženy, herečku zaskočil. „Viem, že som ikona pre gayov, tak môžem byť v pohode aj pre lesbičky. Nemám s tým problém,“ vyhlásila. „Dokážem oceniť nielen mužský šarm, ale aj ženskú krásu, no, samozrejme, nesmie to prekročiť isté medze. Mám jednu veľmi vytrvalú fanúšičku, ktorá už zašla tak ďaleko, že mi vyzváňa doma na zvonček. Snažila som sa jej dohovoriť aj ju ignorovať, ale keď mi zazvonila o pol tretej ráno, volala som políciu. Argumentovala tým, že sa vraj chcela len zoznámiť.“

FOTO NÁJDETE V GALÉRII TU!

Aké návrhy Liv dostávala sa dočítate na ďalšej strane >>>

Video