×
#Ľudia

Stačí JEDEN pohľad na Katku Koščovú a pochopíte: Je to PRAVDA!

17.12. 2021 12:23 Speváčka Katka Koščová sa pred dvomi týždňami ukázala vo finálovom kole SuperStar, v ktorom zaspievala hit Kým vieš snívať spolu s Martinou Schindlerovou a inými hviezdami z prvej série. Fanúšikovia si okamžite všimli jednu vec, píše plus7.sk.

Prešlo už neuveriteľných 17 rokov, odkedy sme v televízií s napätím sledovali prvú sériu súťaže Slovensko hľadá Superstar. Talenty z celej krajiny si sem posielali prihlášky s nádejou, že práve oni dobijú hudobný svet. Katke sa to podarilo! Získala prvé miesto a aj po rokoch sa venuje hudbe, ktorá ju živí.

V jej živote sa však veľa vecí zmenilo. Je z nej dvojnásobná mama, ktorá má tesne pred štyridsiatkou. Počas súťaže jej prischla prezývka Gaučaňa, lebo Katka vždy milovala pohodičku, ale pritom si išla za svojím. Hoci je už jedenásť rokov vydatá a stará sa o rodinu s dvomi deťmi, stíha si plniť aj svoj sen, spievaniu sa úspešne venuje dodnes.

Po sedemnástich rokoch sa takmer všetci SuperStaristi z úplne prvej série slovenskej SuperStar znova objavili pred kamerami. Zopár ich neprišlo, vrátane Zdenky Prednej či Roba Miklu, no Katka Koščová pozvanie neodmietla a prišla do Prahy zaspievať hit Kým vieš snívať. Všetci si všimli, že to, čo sa len povrávalo, je naozaj pravda. Katka prišla celá zmenená, pozrite FOTO v GALÉRII. Takto už dávno nevyzerala. Čo poviete na tú zmenu?

 

Video