Foto: instagram Ivanka Trump
#Ľudia

Spoznajte bližšie Trumpovu krásnu dcéru Ivanku: Toto všetko o nezbednici vieme!

1.11. 2021 8:34 Obľúbená dcéra exprezidenta USA a milionára Donalda Trumpa (75) je poriadne číslo! Predtým, ako si zobrala za muža Jareda Kuschera (40), si často robila radosť rozhadzovaním peňazí svojho otca. Kým bol na výslní, snažila sa preraziť aj v šoubiznise, v galérii dokonca nájdete jej fotky v podväzkoch na titulke amerického časopisu. Aktuálne oslávila 4O a opäť upútala pozornosť médií, tým ako sa poriadne odviazala, píše Plus JEDEN DEŇ...Máme dôkazy!

Špekuluje sa, že ku kráse si pomohla plastikami! Či to tak je aj v skutočnosti, vie najlepšie ona sama. Ivanka Trump bola už počas detstva obklopená americkou smotánkou, chcela vyzerať čo najlepšie a o peniaze núdzu nikdy nemala. Keď sa jej otec v roku 2017  stal prezidentom Spojených štátov, bola jeho pravou rukou.

FOTO IVANKY NÁJDETE V GALÉRII

Je verejné tajomstvo, že jeho manželke Melanii Trump dokonca prebrala program prvej dámy, a tak bola svojmu otcovi neustále k dispozícii. Počas pobytu v Bielom dome ju zamestnanci označovali za najväčšieho workoholika. Do postele si líhala pred desiatou, aby mohla od skorého rána zarezávať v otcovej kancelárii. Aj keď sa na prvý pohľad zdá, že by si z usilovnej Ivanky mohli zobrať príklad všetky dcéry boháčov, faktom zostáva, že aj ona má svoje muchy.

Ivanka so svojim otcom, Donaldom Trumpom.
Zdroj: Profimedia

Trumpova dcéra bola už počas strednej školy akýmsi malým bosom a šikanovala svoje spolužiačky. Keď ňou začala trieskať puberta, snažila sa preraziť v modelingu. Ako 25-ročná sa objavila na titulnej strane už neexistujúceho amerického časopisu The Stuff, v ktorom pózovala s rozopnutou bielou blúzkou a podväzkami na tému „najsexi šéfka sveta“.

Ivanka sa tento rok usídlila s manželom Kushnerom a tromi deťmi Arabellou (10), Josephom (8) a najmenším Theodorom (5) v prominentnej štvrti v Miami, kde si začiatkom tohto roku kúpili luxusné sídlo za 20 miliónov eur. S bratmi Donaldom Trumpom mladším a Ericom Trumpom pôsobí na pozícii výkonnej viceprezidentky spoločnosti Trump Organization, ktorú vybudoval jej otec a v ktorej má taktiež povesť prísnej šéfky. Žeby ju tento titul sprevádzal celý život?