Foto: Shutterstock‎
#Ľudia

Victoria šokovala priznaním: Za jej odchod zo Spice Girls môže Elton John?!

Foto: Shutterstock‎
#Ľudia

Victoria šokovala priznaním: Za jej odchod zo Spice Girls môže Elton John?!

21.10. 2018 11:00 Victoria otvorene priznala, že počas vystúpení necítila vôbec nič...

Legendárna dievčenská skupina Spice Girls sa rozpadla v roku 2000. V roku 2008 sa ale rozhodli o reunion a vydali na svoje nešťastné turné okolo sveta. Po pár koncertoch sa však Victoria rozhodla zdupkať a turné nedokončila. Vraj za to môže koncert jej blízkeho priateľa, Eltona Johna, v Las Vegas, počas ktorého si uvedomila, že vášeň a láska k hudbe, ktorú Elton aj po tých dlhých rokoch stále má, sa z nej úplne vytratila. O pár dní neskôr sa ona sama objavila na pódiu a uvedomila si, že tam stojí len kvôli tomu, aby ju jej deti videli vystupovať s kapelou, vďaka ktorej sa dostala do povedomia verejnosti.

Victoria šokovala priznaním: Za jej odchod zo Spice Girls môže Elton John?!
Zdroj: Shutterstock‎

V posledných dňoch sa opäť začalo rozprávať o Spice Girls Reunion na počesť ich 20-ročného výročia a Melanie Brown často rozpráva o tom, ako veľmi by si želala, aby sa všetkých 5 členiek znova stretlo na pódiu.Victoria je však stále rázne proti. Chce totiž svoju energiu venovať svojej módnej značke a hudobnú kariéru nechať tam kde je - v minulosti. Vraj už počas začiatkov Spice Girls ju viac zaujímalo viac to, čo budú mať oblečené, ako spievanie a poskakovanie na pódiu.

Tento jej názor sa ale Mel B veľmi nepozdáva, dokonca Victoriu počas jedného "rokovania" poslala niekam...Victoriu to ale nijako neovplyvnilo, skôr naopak. Vyjadrila sa, že móda bola vždy jej vášňou a je veľmi rada, že ju hudba neoslovila. Mel B tak zostáva len dúfať, že sa jej podarí dohodnúť aspoň s ostatnými členkami bývalej skupiny a spolu si znova zaspievať na jednom pódiu.

Zdroj: Redakcia Eva
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra