×
#Ľudia

Soňa SCHUDLA vďaka Extrémnym premenám 60 kg: AKO vyzerá DNES? (FOTO)

20.9. 2022 15:51 Ako druhá sa v 4. sérii Extrémnych premien pustila do boja s kilami Soňa Šubjaková (36) z Námestova. S trénerom Marošom Molnárom (49) schudla krásnych 60 kíl. A keďže sa šou vždy točí v predstihu, zaujímalo nás, ako si udržuje váhu.

Soňa Šubjaková z Extrémnych premien sa vyjedla na 138 kíl.
Zdroj: TV MARKÍZA

Dvojnásobná mama, ktorá pochádza z Oravy sa zverila do rúk Maroša Molnára s nádejou, že jej pomôže zmeniť život od základov. Soňa, ktorá má 36 rokov ukázala, že má v sebe obrovské odhodlanie a je disciplinovaná. Napriek tomu, že sa musela starať o rodinu a chodiť do práce dokázala zhodiť neuveriteľných 60 kíl. Jej pôvodná váha bola totiž neuveriteľných 138 kg. "Neskutočne pokorná žena, ktorá je pre mňa veľkou inšpiráciou," napísala diváčka Daniela.

Soňa Šubjaková z Extrémnych premien sa vyjedla na 138 kíl.
Zdroj: TV MARKÍZA

Soňa si vďaka šou zlepšila aj vzťah s maminou, s ktorou to nebolo vždy ideálne. Odpustili si a opäť spolu komunikujú. Vyčítala jej, že jej nebola dostatočnou oporou a v detstve ju neviedla k zdravému životnému štýlu. Opäť si však k sebe našli cestu.

No a čo sa zmenilo v Soninom živote za tých pár mesiacov, ktoré ubehli od skončenia šou? "V mojom živote sa zmenilo asi toľko, že už som po PN, ktorú som mala po operácii. Vrátila som sa do práce a mám opäť aktívny život. Znova som v tom mojom kolobehu: práca, deti, cvičenie, varenie," uviedla pre markiza.sk s tým, že chudne aj naďalej. "Držím si stravu a stále cvičím. Snažím sa každý deň športovať a dať si nejaký tréning," hovorí. AKTUÁLNE FOTKY SONI NÁJDETE TU.

Zdroj: Pluska.sk