×
#Ľudia

Šokujúci ROZCHOD: Celebritnému páru odzvonilo! Ako je to medzi nimi?!

19.8. 2022 14:36 Niekedy sa naše cesty rozídu...

Celebritný svet prináša rôzne vzostupy a pády, no tentokrát sme svedkami rozchodu dvoch známych hercov. Dárius Koči, ktorého môžete poznať z divadelných dosiek si už týmto scenárom prechádza druhýkrát. Presuňme sa o pár rokov späť, keď randil s misskou Soňou Štefekovou, ktorá je už dnes šťastná manželka a mamička. No Dáriusovi sa nepošťastilo ani na druhý pokus.

Darius a Diana
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CM0DHcvMICQ/

Diana je totiž nielen herečka, ale aj modelka. Svoju kariéru rozbehla v seriáli Pán profesor a neskôr sa jej hrnuli nové príležitosti. Zamilovaný pár mal tak možnosť hrať aj bok po boku v seriáli Nemocnica, dnes sú na pľaci už len hereckí kolegovia so spoločnou minulosťou.

Ako prvá s pravdou von prišla Diana. Blondínka na svoj instagramový profil napísala: "Drahí kamaráti. Mám oznam, pretože sa mi to nechce riešiť každý deň s niekým novým. Rozišli sme sa s Dáriusom. Všetko je v pohode a sme kamaráti. Koniec hlásenia!" Túto istú správu zdieľal aj Dárius. Dvojica sama najlepšie vie, prečo sa ich cesty rozišli. A kam ich kroky poputujú? To vedia len oni. FOTO DIANY A DÁRIUSA NÁJDETE V GALÉRII TU!