Katka Benzová je dvornou fotografkou rockovej skupiny Guns N’ Roses.
Foto: Instagram/katbenzova_rockphoto
#Ľudia

Slovenka prehovorila o súkromí hudobných hviezd: Sex, drogy a rock´n´roll! Klišé alebo realita?

Katka Benzová je dvornou fotografkou rockovej skupiny Guns N’ Roses.
Foto: Instagram/katbenzova_rockphoto
#Ľudia

Slovenka prehovorila o súkromí hudobných hviezd: Sex, drogy a rock´n´roll! Klišé alebo realita?

28.1. 10:20 Môže sa modelka „náhodou“ stať exkluzívnou fotografkou skupiny Guns’n’Roses a po stretnutí na jednom koncerte odísť s ňou na niekoľkomesačné turné? Môže! Vitajte v bláznivom svete Kataríny Benzovej, kde nič nie je nemožné.

Sledovať Katkine statusy na Facebooku je zážitok. Tokio, New York, Los Angeles, Liptovský Mikuláš… Typický život modelky. Nestály, no dobrodružný, v zmysle, že raz práca je, inokedy nie je a na prežitie treba robiť ešte niečo popri tom. Tvrdí, že robí všetko, čo ju baví. V Tokiu sa naučila robiť dídžejku a prvýkrát hrala v kluboch ako Le Baron de Paris, Fashion Bar, Lugano. V Los Angeles si spravila certifikát inštruktorky plávania, dávala súkromné hodiny malým deťom a popritom hrala ako DJ-ka vo vychytených hollywoodskych kluboch ako Bar Marmont, Voyeur, Trousdale, Hyde. Keď jej vypršali americké víza a myslela si, že je koniec sveta – musela by sa vrátiť domov na Slovensko a žiadať o nové – zaúradovala náhoda.

Fotografka Guns’n’Roses? Gratulujeme! Ako sa to stalo?
Po návrate domov do Liptovského Mikuláša mi napísal známy z Tokia, či nechcem prísť na koncert Guns’n’Roses do Viedne. Je dobrý kamarát s Axlom Rosom a má pre mňa VIP vstupenku. Neváhala som. Na koncerte sme sa zoznámili s celou skupinou, zobrali nás na afterpárty a po odchode som s nimi ostala v kontakte. Neskôr som dala fotky na Facebook a chalani mi písali, že sa im veľmi páčia.

Jeden člen si jednu z nich dal ako profilovú fotku s mojím menom pod ňou. Vďaka tomu ma pozvali na ďalší koncert v Prahe. Keďže som s nimi tri dni bývala v hoteli, mohla som lepšie spoznať lídra kapely Axla Rosa. Po jednom asi osemhodinovom rozhovore, pretože veľmi rád rozpráva, som mu ukázala ich fotky. Bol prekvapený a povedal, že sú to najlepšie zábery, aké kedy videl. Po odchode z Prahy mi prišla od neho esemeska a vzápätí e-mail od ich manažéra, či by som im nechcela robiť na skúšku osobnú fotografku na dvoch koncertoch v Španielsku.

Článok pokračuje na druhej strane.

autor:  Diana Mráziková
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra