×
#Ľudia

Slávne ženy pretŕčali na oscarovej afterpárty OBNAŽENÉ telá: Kto už prekročil hranicu VKUSU?

18.3. 13:06 Oscary sú ostro sledované nielen vďaka oceneným filmom a umelcom, ale aj kvôli outfitom, ktoré predvádzajú svetoznáme hviezdy.

Na pretrase však nie sú len elegantné róby zo samotného udeľovania cien, často viac pozornosti pritiahne prestížna Vanity Fair Oscar Party. Tam už totiž hviezdy zahodia škrobenosť a predvedú neraz oveľa odvážnejšie outfity. Kto to tento rok s odhaľovaním prepískol? Život.sk si všíma speváčku Ciaru, ktorá sa ukázala v úplne priehľadných šatách na ramienka značky Dundas. Pod nimi mala len čierne tangá a bradavky si prekryla nálepkami telovej farby. Tridsaťsedemročná speváčka predviedla všetky svoje prednosti v trblietavom outfite s krištáľmi, hlbokým výstrihom vpredu aj vzadu.

Speváčka Ciara ukázala, čo mohla.
Zdroj: Getty Images

Fanúšikovia mali na Ciarin takmer nahý vzhľad zmiešané reakcie. V komentári k príspevku stylistu Roba Zangardiho na Instagrame, ktorý prezentoval speváčkin outfit, ho niektorí nazvali neskutočným, iní už také nadšenie nezdieľali. "Nechaj si to pre svojho manžela! Nepotrebujeme to všetko vidieť!" vyjadril sa jeden komentujúci. Ciara pritom nebola jediná, kto sa na hviezdami nabitej oscarovej afterpárty obnažil. Modelky Emily Ratajkowski, Hunter Schafer a Alessandra Ambrosio či speváčka Sabrina Carpenter, herečka Olivia Wilde a ďalšie dámy toho na červenom koberci ukázali viac než dosť. PRESVEDČTE SA SAMI A POZRITE SI OUTFITY Z OSTRO SLEDOVANEJ PÁRTY V GALÉRII!

Video