×
#Ľudia

Škandál okolo údajnej milenky princa Williama: TAKTO nahodená prišla na korunováciu!

16.5. 19:37 Korunovácia Karola III. je v súčasnosti preberanou témou číslo jedna. Na svetlo sveta sa postupne dostávajú ďalšie informácie. Podľa zahraničného denníka sa na ceremónii mala objaviť aj bývalá milenka princa Williama (40), modelka Sarah Rose Hanbury (39).

O tom, že podľa medializovaných informácií mal William stráviť sviatok všetkých zamilovaných s bývalou najlepšou kamarátkou vojvodkyne Kate, 38-ročnou Sarah Rose Hanbury sa písalo mnoho. Najnovšie však svet šokovali nové informácie ohľadom tohto ,,tajného“ vzťahu.

Ako pripomína Plus JEDEN DEŇ, celú situáciu, samozrejme, začali riešiť svetové média, podľa ktorých manželstvo Kate a Williama nie je tak ružové, ako sa zdá. Veľa vecí totiž vyplávalo na povrch a podľa viacerých tvrdení je ich vzťah len naoko.

Najnovšie však musel zasiahnuť kráľ Karol III. 17. marca totiž menoval manžela Sarah Rose Hanbury, 7. markíza z Cholmondeley, Davida Cholmondeleyho, svojím dvorným pánom. A práve preto sa obaja zúčastnili korunovácie. Otázkou je, ako celú situáciu zvládla Kate, ktorá sa nemusela na základe tejto informácie cítiť príjemne.

Prvýkrát sa klebety o mileneckom pomere prevalili už v roku 2019. Vtedy mal princ sprevádzať milenku na jednom z večierkov londýnskej smotánky a Kate vtedy zareagovala tak, že si nepraje, aby sa s ňou opäť videl. Reči na pár rokov ustali, no tento Valentín sa o mileneckej dvojici začalo opäť hovoriť. AKO TO SARAH ROSE PRISTALO NA KORUNOVÁCII, SI POZRITE V GALÉRII.