Sharon Stone
Foto: isifa
#Ľudia

ŠIALENÉ! Tieto celebrity by botoxom napichali aj svoje deti: Zasiahla sociálka!

Sharon Stone
Foto: isifa
#Ľudia

ŠIALENÉ! Tieto celebrity by botoxom napichali aj svoje deti: Zasiahla sociálka!

25.11. 13:40 Spočiatku sa používal s patričnou bázňou, opatrnosťou a bol výsadou luxusných salónov. Dnes sa botox pichá lárom-fárom, v akejkoľvek kvalite i množstvách.

Všetci ho majú
Vo svete, kde ľudia musia zostať dlho krásni a v každom prípade mladí, je botox, a jeho kozmetickí bratia + sestry, bežný ako nádych – výdych. Celebrity si ho vpichávajú a podľa nás aj pijú, robia si z neho jednohubky, natierajú sa ním a kúpu sa v ňom, aby dobre držal a zarobil nejaký miliónik-dva.

Rázne NIE
Medzi najväčšie oponentky odmietajúce tento zákrok patria Beyoncé, Sarah Jessica Parker (aj keď tá si to vynahradila skalpelom), Oprah Winfrey, Cate Blanchett atď., atď. Dobre to zhrnula Julia Roberts: „Tvár predsa rozpráva nejaký príbeh. Chcem, aby moje deti vedeli, kedy som nahnevaná, kedy som šťastná a kedy prekvapená.“ Courtney Cox ho vyskúšala raz a povedala, že ani zadarmo si ho nedá pichnúť znova:

Kate Blanchett
Kate Blanchett
Zdroj: profimedia.sk,

„Nenávidela som po tom svoju tvár. Cítila som sa ako uväznená vo vlastnej koži.“ Rovnako populárna Teri Hatcher zo Zúfalých manželiek: „Vyskúšala som, stačilo. S vráskami sa v našom veku treba vyrovnať, inak budeme smiešne.“ (Jej kolegyňa Marcia Gross to tiež v istom období prepískla, ale už je späť.)

Jednoznačné ÁNO
Tieto dámy sú skôr výnimkou, ostatní a ostatné si pochvaľujú. Aj Vanessa Williams, speváčka a herečka: „Milujem ho! Pichám si ho každé tri mesiace. Je to zázrak, žiadny rez, žiadna krv, len hladká tvár.“ Aj Linda Evangelista, modelka: „Používam botox, pretože supermodelky nie sú superľudia. Aj my starneme.“ Aj David Hasselhoff, herec: „Jasné, že ho mám. Každý ho má. Je to sila!“

autor:  Sylvia Kerepecká
Diskusia  ()

Video

Diskusia