Sharon Stone.
Foto: Getty Images
#Ľudia

Sharon Stone ukázala fotku, na ktorej nemá ani 20: Niečo tak nádherné sa nerodí každý deň! FOTO

Sharon Stone.
Foto: Getty Images
#Ľudia

Sharon Stone ukázala fotku, na ktorej nemá ani 20: Niečo tak nádherné sa nerodí každý deň! FOTO

4.8. 13:42 Jedna z najznámejších femme fatale v histórii filmu, Sharon Stone (62), ukázala, ako vyzerala v začiatkoch svojej kariéry!

Hviezda filmu Základný inštinkt rozhodne nepatrí do starého železa. Zo sexi mrchy sa rokmi zmenila na silnú a vitálnu dámu, ktorá nemá problém vystavovať svoje pevné telo. Kvalitná pleťová kozmetika, pravidelný pohyb, správna strava a dobré gény. To je kombinácia, ktorá zaručuje len ten najlepší výsledok.

Sharon Stone iba nedávno na svojom Instagrame zverejnila fotku, na ktorej má iba 19 rokov. To musíte vidieť!

Hoci už dávno prekročila 60-ku, jej tvár je hladká a pevná ako zamladi a to aj napriek tomu, že jej každodenná starostlivosti o pleť zahŕňa úplne bežné prípravky z drogérie: "Po sprchovaní sa rada natieram telovým mliekom Shiseido. Aký krém použijem na tvár, závisí od počasia. Ak som v suchom podnebí, používam na tvár i telo Weleda Skin Food," tvrdí herečka.

Sharon Stone bola v minulosti vydatá za Michaela Greenburga. Ich manželstvo trvalo šesť rokov. V roku 1998 sa vydala herečka druhýkrát za Phila Bronsteina, ale ani toto manželstvo jej nevyšlo. Pozrite si GALÉRIU.

 

Video

Diskusia