Foto: Instagram
#Ľudia

V šatníku pani prezidentky: Hlasujte, ktorý outfit jej pristane najviac!

13.10. 2021 16:59 Outfity pani prezidentky Zuzany Čaputovej sú pod drobnohľadom spoločnosti. Pristane jej viac kráľovská modrá, belasá či snehobiela? Nazrite do jej šatníka a vyberte v hlasovaní ten najlepší kúsok podľa vášho gusta..

V ľudovom tóne

„Ručne ušiť kroj, to sú hodiny a hodiny roboty, pekne steh za stehom," povedala Danka Tropeková, autorka tejto krásnej vestičky, alebo brúcniku, ako ho v Oravskej Polhore nazývajú. Brúcnik je pre mňa nie len pekným darčekom, ktorým ma potešili Oravčania na mojej nedávnej pracovnej ceste, ale najmä zhmotnenou spomienkou na pracovitých a vytrvalých ľudí z tohto regiónu," napísala pani Čaputová k fotografii.

V ľudovom tóne
Zdroj: Zuzana Čaputová

Výrazná fialová

Prezidentka  počas inaugutácie. Síce nosí prevažne čiernu a kráľovskú modrú, oči ľudu vždy poteší i občasná voľba živších farieb z jej šatníka, ako napríklad táto sýta fialová. V tento večer prezidentka jednoznačne žiarila a v šatách pôsobila sebavedome a odhodlane.

Vo fialovej
Zdroj: Profimedia

Elegantná čierno-modrá

 

Počas návštevy Japonska zvolila pani prezidentka jedny z jej najvýraznejších šiat. Tento nápaditý kúsok jej pridal na elegancii a bol odleskom jej stelesnenej krásy.

Elegantná čierno-modrá
Zdroj: Zuzana Čaputová

Honosná čierna

Veľký deň pani prezidentky, stretnutie s pápežom Františkom vo Vatikáne. Čierne šaty boli pri tejto príležitosti dokonalou voľkou, ktorou dala pani Zuzana Čaputová najavo cnosť, zbožnosť a pokoru, ktorú si praje aj pre našu krajinu. 

V čiernom
Zdroj: Zuzana Čaputová
autor:  Nikola Bene