Foto: instagram
#Madam EVA

Salma Hayek v bolestiach: Bujné poprsie jej spôsobuje obrovské problémy!

Foto: instagram
#Madam EVA

Salma Hayek v bolestiach: Bujné poprsie jej spôsobuje obrovské problémy!

7.7. 7:09 Latino kráska s postavou krv a mlieko patrí medzi najobsadzovanejšie herečky. Preslávil ju nielen talent, ale i prirodzené bujné prsia, ktoré jej momentálne spôsobujú veľké problémy.

Salma Hayek má závideniahodnú postavu - plné prsia, pekný zadok, štíhly pás. Mnohým sa však zdá, že v poslednom čase jej prsia nabrali na objeme a vynorili sa špekulácie, či si ich nedala náhodou chirurgicky upraviť. 

Napriek tomu, že v septembri oslávi už svoje 55. narodeniny, sa stále môže pochváliť pevným telom a plnými prednosťami.
Zdroj: instagram

"Veľa ľudí hovorí, že mám zväčšené prsia. Neobviňujem ich! Moje prsia boli menšie, ale menší bol aj zvyšok tela," povedala Salma v programe Red Table Talk. Vysvetlila, že v jej prípade ide o rast spôsobený významnými životnými zmenami, ako bolo tehotenstvo a menopauza. Otvorene priznala, že prírastok na váhe sa podpísal aj na veľkosti poprsia.

Salma však z narastajúceho objemu v oblasti dekoltu veľkú radosť nemá. Veľké prsia jej spôsobujú veľké boleti. "Môj chrbát naozaj trpí," priznala herečka a dodala, že o tomto probléme sa veľmi nehovorí. Podľa nej sa v súvislosti s menopauzou riešia iba psychické a emočné porblémy, ale problém zväčšovania poprosia je v úzadí, aj napriek tomu, že je to naozaj záležitosť, o ktorej by sa malo hovoriť.