×
Foto: Emil Vaško
#Ľudia

(ROZHOVOR) Dcéra Ivety Malachovskej: Manželstvo mi KRACHLO, pretože..

19.1. 21:36 Problémy v manželstve pokračujú aj naďalej a dokonca aj Vianoce trávili každý zvlášť. Brunetka teraz konečne nahlas povedala, čo je príčinou krachu jej vzťahu, píše Plus Jeden Deň.

Mama a dcéra
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CCfnJ0InkW4/

Kristína, v decembri sa prevalilo, že v manželstve prechádzate veľkou krízou. Podarilo sa vám ju zažehnať?
– Nenazvala by som to, že to je zažehnané, skôr riešime veci, rozprávame sa o tom. Sme však od seba, bývame oddelene. Relatívne pravidelne sa stretávame, sme v kontakte, ale nenazvala by som to, že sme sa k sebe vrátili, ale ani sme sa nerozviedli. Je to také hluchšie obdobie...

K čomu teda smerujete?
– Môžem povedať, že to skôr smeruje k tomu, že nebudeme spolu. Ale ani jeden z nás oficiálne nepožiadal o rozvod. Tým, že sa o veľa veciach rozprávame a sami nevieme, ako k tomu pristúpiť, tak sme ešte nespravili taký ten finálny krok, ako je žiadosť o rozvod. Opakovane som sa o Adamovi vyjadrila, že ho v živote chcem, nechcem o neho prísť, ale či dokážeme zvládnuť kamarátsku úroveň, tak to je vo hviezdach.

Ako presne dlho ste od seba?
– Sama bývam od 1. novembra a viac-menej od leta sme boli na tom zle. Nie je to čerstvé, bolo to postupné a boli to veľmi náročné chvíle, noci, dni. Stále to je veľmi náročné! Zakaždým, keď sa s ním stretnem, plačem. Stále sa máme radi, aj sa budeme mať radi. Nie sme voči sebe zatrpknutí, nemáme voči sebe nenávisť, práveže naopak. My sme sa ako ľudia nesklamali, možno ako partneri nie sme pre seba stvorení. To nie je o tom, že on by bol zlý človek alebo spravil niečo zlé, to vôbec nie. A dúfam, že ani on mňa tak nevníma. Možno ja nie som pre neho vhodná partnerka a ani on pre mňa. Situácia sa vyvinula tak, že to nevieme skĺbiť.

Možno lepšie pre vás oboch, že problémy prišli teraz a nie napr. o 5 rokov, keby ste mali už spolu dieťa...
– Áno, určite je to lepšie teraz, keď nemáme deti. A toto je možno jedna z vecí, ktorá prispela k tomu celému. Asi nie je žiadne tajomstvo, že on by deti veľmi chcel a ja som sa tak ešte nevidela. V stave, v akom som teraz, to ani nevidím. Povedala som mu, že chápem, že chce deti, ale ja aktuálne nie som na tej vlnovej dĺžke a neviem mu to splniť. Toto jednoznačne beriem na seba, lebo on ich vyslovene chcel a ja som to jednoducho nedala. Bavili sme sa o tom niekoľkokrát. Viem povedať, že on musí mať deti, on bude veľmi dobrý otec. Či už so mnou, alebo s niekým iným, prajem mu všetko šťastie sveta. Myslím si, že pre neho tým šťastím budú deti. FOTKY KRISTÍNY A JEJ MANŽELA SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!