×
#Ľudia

Romantika u Zory Czoborovej: AHA, s čím ju čakal MANŽEL Peter po 5 týždňoch odlúčenia!

5.3. 8:11 Fitneska Zora Czoborová trávi vďaka svojim fit pobytom množstvo času v exotike a neraz odlúčená od muža svojho života.

S Petrom Illiášom oslávia v máji už 17. výročie vzťahu, manželmi sú od roku 2014. Vyšportovaný svalovec je od fitnesky o 14 rokov mladší a dlhé roky pracoval v oblasti IT. Aktuálne o sebe na sociálnej sieti píše, že je "na Slovensku narodený a v Thajsku pôsobiaci hudobný producent a svetobežník.“ Zora mala rušný február, užila si napríklad týždeň plný zážitkov a cvičenia so svojimi klientkami v Ománe.

Zora Czoborová v Ománe.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Com3h21Lbyw/

Po päťtýždňovom odlúčení si manželia opäť padli do náruče v Thajsku, konkrétne na Koh Samui, ktorý fitneska nazýva svojím obľúbeným ostrovom. Peter ani po dlhých rokoch vzťahu nezabúda na romantiku a Zoru čakal s nádhernou a hlavne obrovskou kyticou. "Najkrajšie privítanie… Modré oči, sladké objatia a… Po 5 týždňoch konečne spolu. Môže ma tento muž stále a stále prekvapovať?“ napísala ohúrená Czoborová. Dodala, že je šťastná žena a má toho najlepšieho chlapa. ROMANTICKÉ PRIVÍTANIE V PODANÍ JEJ MANŽELA PETRA SI POZRITE V GALÉRII.