Romana Škamlová má postavičku ako lusk.
Foto: instagram / @romanaskamlova
#Ľudia

Romana Škamlová miluje cestovanie: Ktoré miesta jej najviac prirástli k srdcu?

Romana Škamlová má postavičku ako lusk.
Foto: instagram / @romanaskamlova
#Ľudia

Romana Škamlová miluje cestovanie: Ktoré miesta jej najviac prirástli k srdcu?

22.7. 8:00 Podnikateľka Romana Škamlová má cestovanie v krvi. Ktoré miesto navštevuje pravidelne a čo je jej posledný cestovateľský úlovok?

Ktoré destinácie patria k tvojim pravidelným letným zastávkam?
Cestovanie je súčasťou môjho života, dáva mi istú dávku slobody, ktorú potrebujem na osobný rast. Každý rok si okrem svojich obľúbených destinácií vyberám také, kde som ešte nebola. Leto zvyčajne trávim v Európe, väčšinou je to francúzska Riviéra, kde sa cítim ako doma.

Môjmu srdcu je najbližšie Saint-Tropez. Milujem tú neskutočnú atmosféru, ktorá ma ani po rokoch, strávených na jednom mieste, neomrzela. Minulý rok som spoznala Mykonos, ktorý sa tiež zapísal medzi trojicu obľúbených letných destinácií. Na rozdiel od Saint-Tropez by som tam asi nevedela stráviť viac ako týždeň v kuse.

Bojíš sa vyraziť niekam pre pandémiu?
Mám rešpekt, no strach je najhoršia emócia a všeobecne sa mu snažím vyhýbať.

Takéto sexi telo vytasila Škamlová v Saint Tropez
Takéto sexi telo vytasila Škamlová v Saint Tropez
Zdroj: Instagram / R.Š.

Máš už záložný plán, ako stráviš leto?
Pravdupovediac, takto dlho som na Slovensku nebola ani nepamätám. Len čo sa opatrenia uvoľnia, mám v pláne vycestovať. Ak to nebude možné, nebudem to siliť a užijem si leto doma na Slovensku, máme predsa krásne miesta. Naše nádherné Vysoké Tatry sú pre mňa adekvátnou náhradou a vždy sa na ne teším.

Ako si trávila čas v domácej izolácii?
Mala som omnoho viac práce, pretože som musela riešiť akútnu situáciu vo firmách, ktorú spôsobila pandémia. Jedinou novinkou bol tenis, ktorý som už dlho nehrala a teraz som sa k nemu vrátila. Ale to by som skôr pripisovala dobrému počasiu, keďže sa už dá hrať na vonkajších kurtoch.

Kedy máš naplánovanú prvú cestu?
Hneď ako to bude možné!

Video

Diskusia
#evahriesnedobra