×
#Ľudia

RODINKA ako z filmu: Moderátor Telerána Matúš Krnčok ukázal KRÁSNU manželku a dve DCÉRKY!

21.11. 2022 21:44 Dokonalá rodinka!

Matúšov hlas už roky počúvame z rádia, no čoraz častejšie ho spoznávajú aj ľudia na ulici. Vyše roka totiž pracuje aj ako moderátor Telerána a tak sa jeho tvár stáva čoraz známejšou. Začínal so Zuzanou Čimovou, ktorá po pár mesiacoch prešla do Televíznych novín a vystriedala ju tak Lucia Hlaváčková. S Matúšom tvoria zohratý pár a diváci si ich skutočne obľúbili. O to viac, že ani jeden napriek popularite nestratil pokoru. Slovo škandál by ste v ich slovníku hľadali márne.

Matúš Krnčok a Zuzana Čimová boli zohratou dvojicou.
Zdroj: tv markíza

Matúš sa okrem práce moderátora stíha venovať aj svojej rodinke. Vedeli ste, že má dve dcéry? Marína a Terezka sú jeho všetkým. "Najkrajšie na vzťahu otec a dcéra je asi to, že mama im môže dať všetko, starať sa o ne celý deň, robiť šoféra po celom meste, do školy, na krúžky, ale ten tato, keď príde večer domov, tak sú na ňom nalepené. To je taká tatinkovská výhoda. Maminy to majú trošku ťažšie, ale ďakujeme im," povedal pre portál Najmama.

Matúš si svoje súkromie stráži ako oko v hlave, no z času na čas urobí výnimku. Ako napríklad teraz, keď zverejnil krásnu rodinnú fotku s manželkou Ninou a ich ratolesťami. Pozrite na nich! Vyzerajú ako z filmu, že? FOTO RODINKY NÁJDETE TU.

Video