Foto: Instagram
#Ľudia

Rihanna sa stala najbohatšou speváčkou na planéte: Je z nej oficiálne miliardárka!

5.8. 2021 9:00 Vo februári oslávila 33 rokov a už v tomto veku dosiahla zrejme oveľa viac, ako si kedy zaumienila! Speváčka Rihanna sa stala oficiálne miliardárkou a zároveň najbohatšou hudobníčkou na svete.

O novinke informoval magazín Forbes, ktorý odhaduje, že Rihanna má majetok vo výške 1,7 miliardy dolárov. Po Oprah Winfrey je speváčka z Barbadosu dokonca druhou najbohatšou ženou v zábavnom priemysle na svete.

Rihanna vo svojej značke spodného prádla.
Zdroj: Instagram

Milióny si však nezarobila len hudbou, ale aj svojou značkou. „Väčšina jej majetku (odhadom 1,4 miliardy dolárov) pochádza z hodnoty Fenty Beauty, z ktorej teraz vlastní 50 %. Väčšina zo zvyšku spočíva v jej podiele v spoločnosti spodnej bielizne Savage x Fenty, v odhadovanej hodnote 270 miliónov dolárov, a v príjmoch z kariéry hudobníčky a herečky, ktorá je špičkou v rebríčkoch,“ píše Forbes.

Rihanna.
Zdroj: Youtube/Screen Junkies

Rihanna vstúpila na hudobnú scénu v roku 2003, kedy nahrala demonahrávky pod vedením hudobného producenta Evana Rogersa. Odvtedy nahrala desiatky singlov, ktoré lámali rekordy. Aktuálne sa teší nielen z titulu miliardárky ale aj z lásky. Šťastie našla po boku A$AP Rockyho, s ktorým tvoria dokonalý pár. Ich spoločnú fotku nájdete v našej galérii, rovnako ako fotku jej luxusného bývania v Beverly Hills.

FOTKY TU!