Rihanna na akcii Diamond Ball
Foto: Northfoto
#Ľudia

Rihanna je najbohatšou speváčkou sveta: Pozrite sa, na čo VŠETKO míňa svoje milióny!

Rihanna na akcii Diamond Ball
Foto: Northfoto
#Ľudia

Rihanna je najbohatšou speváčkou sveta: Pozrite sa, na čo VŠETKO míňa svoje milióny!

29.10. 13:00 Riri jednoducho vie ako zarobiť kopu peňazí. Okrem hudby nakopla podnikanie aj na poli kozmetiky a módy a urobila dobre. Bola vyhlásená za najbohatšiu ženskú hudobníčku. Na čo rada míňa svoje zarobené peniaze?

Prenajala si súkromný ostrov
Rihanna (konečne) naplno pracuje na novom albume a nakoľko si nepraje byť rozptyľovaná, prenajala si súkromný ostrov Osea v Anglicku. Denný nájom stojí 20 000 libier. Napriek tomu, že ostrov pôsobí ako malá útulná dedinka, je vybavený tak aby Rihanne nič nechýbali. Kino, posilňovňa a samozrejme súkromné štúdio.

Má súkromnú kuchárku
Speváčka je veľká gurmánka a preto má svoju vlastnú kuchárku Debbie Solomon, ktorá speváčku stojí zhruba 800 dolárov denne. Debbie o Rihanne v rozhovore prezradila, že je vrámci jedla náladová a tak musí byť v pohotovosti non-stop.

Zbiera drahé autá
Možno nie je typické pre ženu zbierať drahé autá, ale Riri ich doslova miluje. V jej zbierke sú údajne modely ako Ferrari 458 Italia, Porsche 911, Mercedess S class,Maybach 57S, Lamborghini Aventador a ešte mnoho ďalších. Ich hodnota sa odhaduje dokopy na 8 miliónov.

Lamborghini Aventador
Zdroj: Lamborghini

Vlasové kreácie
Riri nie raz udala trend vo vlasových stylingoch, rovnako ako aj v móde. Pamätáte si na ohnivo červené alebo krátky bob? Za jej vlasovými kreáciami stojí celý tým, ktorý nie je lacnou záležitosťou. Podľa odhadov speváčku stojí viac ako milión dolárov ročne.

Rihanna
Zdroj: Profimedia.sk

Dovolenky
Keď ide o relax, Riri si vie dopriať. Najlepším oddychom pre ňu je prenájom luxusnej jachty, na ktorú zvyčajne berie nemalé partie kamarátov. Samozrejme si zásadne vyberá z tých najluxusnejších kusov na svete. Niektorých cena sa šplhá až na 300 000 dolárov za týždeň.

Jachta
Zdroj: Shutterstock

Dom na Barbadose
Jej rodný Barbados speváčka miluje a preto si svoj najhonosnejší dom kúpila práve tam. Za 22 miliónov dolárov si už v roku 2013 kúpila skutočný palác. S obrovským bazénom priamo na pláži s tyrkysovým morom a obkolesený nádhernou tropickou záhradou.

Rihanna
Zdroj: Profimedia

Módne kúsky
Je to bezpochyby módna ikona a tak pochopiteľne za svoje módne výstrelky utráca nemalé peniaze. V roku 2017 predviedla napríklad trblietavé topánky Saint Laurent, ktorých cena sa pohybuje niekde okolo 10 000 dolárov. Do jej zbierky patria aj hodinky Ladies Datejust Rolex a obrovské množstvo luxusných dizajnérskych kabeliek.

Rihanna v extravagantnej cukríkovej róbe.
Zdroj: SITA
autor:  Dominika Nová
Diskusia  ()

Video

Diskusia