Jwan Yosef a Ricky Martin
Foto: instagram / @jwanyosef
#Ľudia

Ricky Martin na odvážnej fotke so svojím manželom: Bozkávačka, intimita a to nie je všetko FOTO

Jwan Yosef a Ricky Martin
Foto: instagram / @jwanyosef
#Ľudia

Ricky Martin na odvážnej fotke so svojím manželom: Bozkávačka, intimita a to nie je všetko FOTO

5.7. 18:14 48-ročná latino hviezda 90-tych rokov je šťastná ako nikdy!

V období, kedy Ricky priznal svoju sexuálnu orientáciu, vystúpil v relácii Larryho Kinga (2010) s vyhlásením, z ktorého jeho fanynky padli na zadok. Chce sa oženiť! Ale jedine vtedy, keď to bude možné v jeho krajine: "Na svete je veľa štátov, kde majú zákon pre manželstvo osôb rovnakého pohlavia. Ale v Portoriku nie. A tiež nie v mnohých štátoch Ameriky. Áno, mohli by sme ísť do Španielska a vziať sa tam. Alebo do Argentíny a urobiť to. Ale prečo by sme mali ísť niekam inam? Prečo sa nemôžem oženiť vo svojej vlasti, kde ma ochraňujú zákony?" Všetko sa zmenilo v roku 2015 (v Portoriku sa gayovia môžu brať od roku 2015, pozn. red.), a tak latino hviezda povedala svoje ÁNO newyorskému výtvarníkovi Jwanovi Yosefovi. Manželmi sa stali po dvoch rokoch spoločného života.

Ricky MARTIN a Christina AGUILERA v časoch ich najväčšej slávy. Pripomeňte si ich spoločný song
Ricky MARTIN a Christina AGUILERA v časoch ich najväčšej slávy. Pripomeňte si ich spoločný song "Nobody Wants to Be Lonely" v úvodnom VIDEU. Neuveriteľnou zmenou prešla najmä Christina!
Zdroj: TASR

Dvojica sa začala stretávať v roku 2016, v novembri toho istého roku sa zasnúbili, o rok neskôr vzali. "Vymenili sme si manželské sľuby, sľúbili si všetko, podpísali všetky papiere, ktoré sú nevyhnutné, predmanželskú zmluvu a tak ďalejk," prezradil Ricky magazínu E! News.

Zdá sa, že hudobníkovi život vo dvojici prospieva, aktuálne vyzerá lepšie ako v začiatkoch svojej kariéry. Polonahé fotky jeho vyšportovaného tela sleduje takmer 15 miliónov instagramových fanúšikov. A nielen to. Spevák neváha odhaliť aj čosi navyše - rodinnú pohodičku s jeho deťmi či manželské intímnosti.Všetko uvidíte v GALÉRII.

Enrique Martín Morales, teda Ricky Martin, sa v auguste 2008 stal otcom rozkošných dvojičiek, ktoré mu na svet priviedla náhradná matka. Pred takmer 11-timi rokmi sklamal fanynky priznaním jeho sexuálnej orientácie. Ricky totiž definitívne potvrdil, že je homosexuál.  

Spevák, ktorý od svojich 13. rokov pôsobil v boy bande Menudo, precestoval s kapelou kus sveta. Hity jeho sólovej kariéry ako Livin' La Vida Loca či María valcovali diskotéky a pravidelne atakovali popredné priečky hitparád.

Pozrite si fotky, z ktorých ženy doslova šalejú. Vzhľadom na Rickyho orientáciu je to to jediné, čo im zostáva... (GALÉRIA)

Video

Diskusia
#evahriesnedobra