×
#Ľudia

Richterová PRITVRDILA: Boris je úchyl, ktorý vypisuje deťom a transkám!

7.5. 17:30 Kauza medzi exmilencami Borisom Kollárom a Barborou Richterovou neutícha. Pravidelne ju živí samotná dvojnásobná mamička, ktorá na predsedu parlamentu nakladá, čo sa dá. Jej najnovšie vyjadrenia sú však už poriadne drsné.

Už niekoľko týždňov žije Slovensko obrovským škandálom, ktorého hlavným aktérom je predseda Sme rodina Boris Kollár a jedna z jeho mamičkovského háremu - Barbora Richterová. Tá sa sťažuje, že na svojich synov dostáva málo peňazí. Závažnejšie je však obvinenie, že Kollár ignoruje vlastného syna Artura, ktorého si vraj zablokoval v mobile, píše Plus JEDEN DEŇ.

Ako sa však už niekoľkokrát ukázalo, Richterová je v tomto boji proti Kollárovi osamotená. Na stranu politika sa postavili jeho staršie dcéry a najnovšie aj Barbora Balúchová, ktorá s ním má syna Alexandra Jána. „Celá tá kauza mi pripadá vtipná. Pani Richterová sama každým svojím počinom ukazuje, o čo tam ide, a sú to skôr financie ako všetko to okolo. Tá ‚showka‘, čo robí, už podľa mňa nemá s týmto nič spoločné,“ uviedla pre denník Plus JEDEN DEŇ Balúchová.

„Povedzme si úprimne – a to sa pýtam aj chlapov – ako by oni reagovali, keby mali takýto typ ženy doma?“ pýtala sa tiež.
Na tento článok sa však rozhodla zareagovať samotná Richterová a to poriadne drsným spôsobom. Kollára v ňom očiernila azda najviac, ako sa jej to doposiaľ darilo. V najnovšom statuse naňho vytiahla staré kauzy, ktoré sa týkali jeho vypisovaniu si s nezletilou chovankyňou z Čistého dňa, ktorej napísal legendárne "vyšu*ááááááme sa", či s transsexuálmi. Jej štipľavý odkaz skutočne stojí za prečítanie. FOTO CELÉHO STATUSU NÁJDETE TU!