×
Foto: Emil Vaško
#Ľudia

Puškárová DRÁŽDI ako nikdy: Fú, to v tomto prišla do práce? Na obrazovky by ju tak nepustili!

9.5. 21:05 Zlaticu Puškárovú poznáme najmä ako decentnú a dokonale upravenú moderátorku Televíznych novín či politických relácii.

Väčšinou ju teda vídať v slušivých kostýmoch a šatách od výmyslu sveta. Aj na súkromných záberoch, ktoré zverejňuje na Instagrame, je mama dvoch synov Patrika Švajdu zväčša perfektne upravená a nahodená elegantne. V prvý májový piatok sa však pri obliekaní odviazala! Puškárovú čaká v sobotu veľký deň, divákov Markízy bude sprevádzať korunováciou britského panovníka Karola III.

Zlatica Puškárová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cq0iNV_NTZK/

V piatok prišla do svojej domovskej televízie doladiť detaily. Pri tej príležitosti nahodila koženú bundičku, koženú minisukňu a sexi pančušky! Zvyčajne decentná Zlatica bola na nespoznanie. "Prípravy na korunováciu u nás v Markíze vrcholia. S naším šéfredaktorom Tiborom Mattyašovským dolaďujeme posledné detaily a úplne náhodou sme dnes dali motorkársky look,“ pobavila sa Puškárová. Netypický pohľad na moderátorku ocenili aj jej fanúšikovia, od viacerých si mohla prečítať, že je "kočka“. PUŠKÁROVÚ V KOŽENEJ MINISUKNI SI POZRITE V GALÉRII!