×
#Ľudia

Priscilla sa po nakrúcaní šou Ruža pre nevestu totálne ZMENILA: Wau, keby ju TERAZ videl Tomáš!

9.4. 9:12 Potetovaná Priscilla svojím podrezaným jazykom a neraz chlapčenským správaním v romantickej markizáckej relácii rozhodne vytŕča.

Napriek tomu v šou Ruža pre nevestu prežila už päť vyraďovaní a Tomáš má stále záujem ju spoznávať. "Ona nám ukazuje len takú tú svoju mužskú stránku, tú ženskosť podľa mňa ukazuje len Tomášovi,“ zhodnotila iná súťažiaca Marcela. Diváci možno ani netušia, že 22-ročná Priscilla je polovičná Holanďanka a má preto v našich končinách netradičné priezvisko Versluis.

Už od strednej školy ju to ťahalo k barberstvu a po rokoch praxe vo svojom obore sa prepracovala k práci pre Lakyho Barbera, najznámejšieho barbera v Česku a na Slovensku. Priscilla sa kvôli svojmu remeslu dokonca presťahovala do Prahy a "pod jej nožničkami“ už prešli premenou aj známi muži ako MMA zápasník Makhmud Muradov či raper Sergei Barracuda.

Priscilla (druhá zľava) v šou Ruža pre nevestu.
Zdroj: TV Markíza

Ako je známe, šou Ruža pre nevestu sa nakrúcala už minulý rok, mnohé súťažiace tak odvtedy stihli zmeniť imidž. A jednou z najvýraznejších premien prešla práve Priscilla! Chlapčenský imidž je úplne preč, mladá barberka má dlhočízne čierne vlasy až po pás a na svojom pracovnom Instagrame sa prezentuje dokonale nalíčená. Vyzerá to, že estetickým zákrokom prešli jej pery. Tie pri bližšom pohľade pôsobia väčšie a inak tvarované, môže však ísť len o šikovné líčenie. AKO TERAZ VYZERÁ PRISCILLA, SI ROZHODNE POZRITE V GALÉRII!

Video