Premena Megan Fox POBÚRILA fanúšikov: Ako vyzerá po zákrokoch?

11.12. 2022 19:58 Megan, si to ty?

Sexepíl, ktorý vyžaruje Megan Fox sa nenájde v každej žene. Mnoho z nás by sa chcelo na ňu podobať, no zdá sa, že Megan sa jej prirodzená krása nepozdávala. Ako sa zmenila a kým je teraz?

Megan Fox v roku 2010
Megan Fox v roku 2010
Zdroj: Getty Images

Túto otázku si kladú milióny fanúšikov herečky Megan Fox. Jej krása bola vždy oslňujúca, no zdá sa, že rovnako ako mnohé iné celebrity podľahla skrášľovacím metódam. Instagramový účet celebface zverejnil niekoľko fotografií 36-ročnej hviezdy a porovnal jej aktuálnu vizáž s tvárou zo začiatku jej hollywoodskej kariéry v roku 2005. Treba povedať, že rozdiel je veľký a všimli si to aj fanúšikovia.

Megan Fox v roku 2008
Megan Fox v roku 2008
Zdroj: Getty Images

"Všetci sú si teraz príliš podobní," napísal v komentároch jeden z nesúhlasiacich fanúšikov v súvislosti s jej premenou. "Vždy bola krásna a stále je, ale teraz je jej tvár ako každá iná dvojníčka Kardashianky," napísal ďalší. "Všetky majú tie isté procedúry, aby vyzerali ako insta-dashianský klon. Stratila svoju individualitu," uviedol ďalší.

Podľa plastického chirurga Anthonyho Youna si Megan mohla už vo veku 21 rokov nechať botoxom zmeniť vzhľad obočia a pier. V roku 2008, keď mala 22 rokov, mohla podstúpiť plastiku nosa, pretože jej nos už vyzeral dokonalejšie. Youn si myslí, že si v roku 2010 Megan nechala pod líca a do pier vpichnúť botox a výplň. Taktiež sa domnieva, že krátko na to mohla podstúpiť odstránenie tvárového tuku, ako aj zväčšenie brady prostredníctvom silikónového implantátu, aby vyzerala hranatejšie, cituje doktora portál shefinds.com. FOTO MEGAN KEDYSI A DNES NÁJDETE TU!

Zdroj: Plus 1 Deň