×
#Ľudia

Predávali drogy, napadli nevinného, neplatili dane: Tieto celebrity SEDELI V BASE!

25.4. 12:35 Z väčšiny sú dnes slušní ľudia, ktorí vypredávajú kinosály a koncertné haly - no kedysi to bývali riadne kvietky.

Povedali by ste, že vo väzení sedel/a napríklad:

Tim Allen

To je ten chlapík, čo hrával Kutila Tima. A Santa Clausa. Tieto nevinné úlohy určené naivnému detskému publiku však nič nemenia na to, že ho v roku 1978 odsúdili za prechovávanie kokaínu a mal si odsedieť sedem rokov. Nakoniec z toho boli iba dva roky - Tim totiž natrel ostatných drogových dílerov a tak mu trest znížili.

Mark Wahlberg

Mark Wahlberg je dnes ctihodný občan, filmová hviezda a poctivý otec rodiny so štyrmi deťmi. Neuveríte však, čo "vyparatil" ako šestnásťročný. Z ničoho nič na ulici napadol vietnamského muža a začal ho mlátiť palicou, až kým neupadol do bezvedomia. Zjavne to bolo niečo programové, pretože ešte v ten istá deň napadol iného Vietnamca, vojnového veterána z vietnamskej vojny. Rozzúreného pubertiaka pôvodne odsúdili na dva roky, no odsedel si nakoniec iba 45 dní.

Sophia Loren

Áno, aj táto krásna talianska babička kedysi sedela. Konkrétne v roku 1982, keď ju taliansky súd odsúdil za krátenie daní. Filmová sexbomba si reálne odsedela 18 dní, no stále bojovala za to, aby sa potvrdilo, že je nevinná. Stalo sa. V roku 2013 ju zbavili všetkých obvinení a príslušnú úrady sa jej ospravedlnili.

Pokračovanie článku na druhej strane.