×
Foto: Instagram
#Ľudia

Pred rokmi získala titul najkrajšieho dievčatka na svete: TAKTO vyzerá dnes!

×
Foto: Instagram
#Ľudia

Pred rokmi získala titul najkrajšieho dievčatka na svete: TAKTO vyzerá dnes!

22.10. 10:50 Thylane Blondeau bola vo svojich šiestich rokoch vyhlásená za "najkrajšie dievčatko na svete". Francúzska modelka má dnes už 20 rokov a už zďaleka nie je tým malým dievčatkom na fotografii, ktorá v minulosti obletela celý svet, píše pluska.sk!

Dnes už dospeláčka Thylane sa narodila na Pobreží Slonoviny 5. apríla 2001 futbalistovi Patrickovi Blondeau a francúzskej herečke a televíznej moderátorke Veronike Loubry. Veľkú pozornosť médií si získala ako šesťročná, keď sa vďaka fotografii so strapatými vlasmi a prenikavo modrými očami stala "najkrajším dievčatkom na svete". Táto súťaž, ktorú v roku 1990 založil britský filmový kritik TC Candler, pomohla dostať sa do pozornosti aj Meg Ryan, Nicole Kidman, Gwyneth Paltrow či napríklad Michelle Pfeiffer.

AKTUÁLNE FOTO THYLANE NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!
Thylane Blondeau sa venuje modelingu od svojich 4 rokov.
Zdroj: instagram

 

Najväčšiu pozornosť spomedzi všetkých modeliek či herečiek si však získala modrooká Thylane Blondeau. Modelingu sa síce venuje už odmalička, no až po získaní tohto titulu začala pracovať pre velikánov, akými sú napríklad Dolce & Gabbana, L'Oréal a Versace. V roku 2018 si dokonca založila vlastnú značku oblečenia Heaven May.

O tom, že je vo svojich 20 rokoch, ako sa hovorí, za vodou, niet pochýb. Thylane má dokonale našliapnuté na kariéru modelky, ale aj podnikateľky. O tom, že sa jej peniaze sypú do vrecka, svedčí aj dovolenka na luxusnej jachte v Saint-Tropez.  Krásnej brunetke s dokonalou postavou robí spoločnosť jej partner, herec Ben Attal. Pozrite si fotky v našej galérii!