Foto: Gettyimages
#Ľudia

Preboha, takto sa zmenil Tom Cruise po rokoch: Pohľad naňho vás vydesí!

Foto: Gettyimages
#Ľudia

Preboha, takto sa zmenil Tom Cruise po rokoch: Pohľad naňho vás vydesí!

14.10. 7:45 Sexsymbol v ňom viac nehľadajte. Priznajme si, koľké z nás ho mali pred desiatkami rokov za platonickú lásku. Idol, s ktorým sme si predstavovali spoločnú budúcnosť...Keby nám vtedy ukázali túto fotku, asi by sme si to rozmysleli..

Tom Cruise vo filme Mission Impossible
Zdroj: Profimedia.sk

Aj vy si ho pamätáte takto?  Ako sexi slávneho herca, na snímke z filmu Mission Impossible, ktorý pobláznil hlavu nejednej žene? Preľaknete sa keď uvidíte jeho dnešnú podobizeň..

Tom Cruise
Zdroj: Shutterstock

Toto je fotka z roku 2013. Keď si ju porovnáte s aktuálnou verziou päťdesiatdeväť ročného hollywoodskeho herca herca, nebudete verriť vlastným očiam...

Svet totiž najnovšie  obletela snímka Toma Cruisa na baseballovom zápase San Francisco Giants a  Los Angeles Dodgers v San Franciscu, kde ho náhodne zachytili kamery medzi fanúšikmi a ľudia zostali v šoku. Spuchnutá tvár ako zemiak im vyrazila dych! Tento pohľad vás zabolí! Čo spôsobilo zaliatu tvár nevieme, niektorí ssa domnievajú, že pribral, iní, že je zaliaty z alkoholu a ďalší, že si napichal tvár botulotoxínom, lebo nezvláda starnutie a s ním prichádzajúce vrásky.

Čo si myslíte vy? Posúďte sami podľa fotky zo zápasu v našej galérii.