Foto: Profimedia
#Madam EVA

Posledné minúty maestra Milana Lasicu: Dievčatko mu prinieslo kvety a...

22.7. 2021 18:04 Orchester oslavoval 20 spoluprácu s legendárnym Milanom Lasicom, ktorú v roku 2001 odštartoval spoločný projekt s názvom Ja som optimista. 18. júla si preto Bratislava Hot Serenaders spolu s Lasicom naplánovali koncert pod názvom Ja som optimista (už 20 rokov) – ako inak, v Štúdiu L+S. Čo sa na konci udialo, opísal Michal, ktorého babka a sestra boli na koncerte.

Na koncert Milana Lasicu a orchestra Bratislava Hot Serenaders sa tešilo mnoho fanúšikov. Nikto však netušil, čo sa na jeho konci udeje... Návštevníčky opísali minúty hrôzy, ktoré po odspievaní poslednej piesne nastali.

Píše portál Pluska.sk: ,,Milan Lasica. Veľmi som chcel vidieť nedeľný koncert Milana Lasicu a Bratislava hot serenaders. Kúpil som si na neho dva lístky, no bohužiaľ som nemohol ísť. Na koncert išla miesto mňa moja 92-ročná babka s mojou sestrou. Tešil som sa, že budú mať výnimočný zážitok. Ale zážitok tohto typu som nečakal. Na jednej strane si umelec asi nemôže želať krajšiu smrť, na druhej strane je to desivé.

Bratislava Hot Serenaders a Milan Lasica. Humorista počas vystúpenia zomrel.
Zdroj: L+S

Keď som ich vyzdvihol po koncerte, vraveli, že výkon pána Lasicu bol perfektný a koncert spolu s kapelmajstrom pánom Bartošom aj s vtipom moderoval. Dospieval ho výborne až do konca. Až keď mu malé dievčatko prinieslo na pódium kvety, odpadol a oživiť sa ho už nepodarilo. Pán Lasica zanechal obrovskú stopu v našej kultúre a mrzí ma, že tu nemohol byť dlhšie. Takýto dokonalý koniec by si však asi ani vo sne nenaplánoval. Nech mu je zem ľahká!" napísal na Facebook Michal. 

POSLEDNÉ FOTKY MILANA LASICU A MALÉHO DIEVČATKA SI POZRITE V GALÉRII

Video