×
#Ľudia

Posledné hodiny Dana Heribana († 43): Obľúbený herec trpel v bolestiach

29.5. 15:18 Herec Dano Heriban zomrel vo veku 43 rokov, zradiť ho malo srdce. Prečo otec troch synov deň pred smrťou vyhľadal lekársku pomoc?

Ako informujú noviny.sk, Dano Heriban mal mať zdravotné komplikácie, pre ktoré bola k nemu privolaná rýchla zdravotná pomoc. Sťažovať sa mal na bolesti chrbta. Privolaní záchranári mu však už nevedeli pomôcť, u herca došlo k zástave srdca. Hovorca záchranárov Martin Balko oznámil, že v ranných hodinách privolaná posádka záchrannej zdravotnej služby Heribana oživovala, ale neúspešne."V noci mal neznesiteľné bolesti chrbta a pri príchode sanitky dostal zástavu srdca. Bol to môj sused, už ho odviezla pohrebná služba," napísal jeho sused pod smútočným príspevkom na Instagrame. Ako ďalej píše JOJ-ka, mal zdravotné komplikácie, sťažoval sa na bolesti chrbta. Deň pred tým mal byť dokonca s bolesťami v nemocnici.

Takto si ho budeme navždy pamätať. Ďura Brmbalíka milovali všetci. Nielen jeho Erika.
Zdroj: TV Markíza

Kvôli smrti obľúbeného herca televízia Markíza v stredu mimoriadne zmenila večerné vysielanie. "Smrť Dana Heribana je šokom pre celú rodinu komediálneho seriálu Horná Dolná, ktorá sa za tie roky vytvorila medzi hercami a herečkami, produkčným tímom a všetkými fanúšikmi a fanúšičkami. Dano bol integrujúcou súčasťou úžasného hereckého štábu a jeho herecké výkony prispeli k obrovskému úspechu Hornej Dolnej, ktorá sa stala druhým najobľúbenejším seriálom v novodobej ére Slovenska. Na jeho počesť a z úcty k celému tímu odvysielame dnes večer posledné dve premiérové časti seriálu. Rodine Hornej Dolnej a Markíze bude Dano nesmierne chýbať. Nech odpočíva v pokoji. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť," cituje šéfa televízie Matthiasa Setteleho Markíza.sk. FOTO ZO ŽIVOTA DANA HERIBANA V GALÉRII.

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ

Video