Foto: Instagram/andreaveresovaofficial
#Ľudia

Polonahá Verešová cvičí jogu: Tá pozícia tají dych!

Foto: Instagram/andreaveresovaofficial
#Ľudia

Polonahá Verešová cvičí jogu: Tá pozícia tají dych!

23.7. 8:00 Slovenská modelka Andrea Verešová cvičila jogu iba v úsporných plavkách. Na sexi fotke môžete - okrem iných vecí - vidieť, aká je ohybná.

"Jogová asana “Adho Mukha Svanasana” tzv. strecha, patrí medzi základné cviky a pozície JOGY( moja pozícia je trochu ťažšia, ale veľmi účinná a moja obľúbená) Ide o celkovú regeneračnú pozíciu, ktorá má blahodarné účinky, ako naťahovacie, tak predovšetkým omladzujúce  Prináša nám zaktívnenie našich dlaní a chodidiel, prekrvenie mozgu a odstraňuje únavu.

V pozícii preťahujeme celú prednú časť tela a posilňujeme zadnú stranu tela a paže, aktivujeme trávenie a vylučovanie, harmonizujeme činnosť pečene, obličiek a nadobličiek, rozvíjame hrudný dych, zvyšujeme kapacitu pľúc, posilňujeme sebavedomie, zmierňujeme stres. Stačí iba zopár minút denne a kvalita Vášho života sa môže rovnako posunúť na úplne odlišnú, oveľa lepšiu, úroveň," odkazuje modelka.

Andrea Verešová má dokonalý výzor aj vďaka pravidelnému pohybu.
Zdroj: instagram / @andreaveresovaofficial

Mimochodom, ak sa v mene letných fitness predsavzatí rozhodnete pre jogu, mali by ste vedieť, že okerm benefitov, ktoré uvádza Andrea, tiež zvyšuje produkciu serotonínu i endorfínu (hormón šťastia), čo vám zabezpečí nielen krásne telo, ale aj spokojnú myseľ.

"Nezáleží pritom, či ste športovo nadaní alebo nie. Nezáleží na pohlaví, veku, sociálnom postavení, výške a ani váhe. Nepotrebujete k tomu žiadne špeciálne pomôcky, náčinie a ani vybavenie. Stačí iba začať a vytrvať," napísala Verešová na Instagrame a pridala túto šteklivú fotku.

V prípade, že vám zo športu naskakuje husia koža, zlepšiť náladu dokáže aj prechádzka v prírode alebo sex. Ale aspoň hodinku denne, OK? :-) 

GALÉRIA