×
#Ľudia

POHĽAD DO MINULOSTI: Iveta Malachovská v svadobných šatách! Aká bola nevesta?

13.5. 2022 21:19 Spomínate si na svadby v 90-tych rokoch? Presne takú mala aj Iveta Malachovská, píše Nový Čas pre Ženy.

Čo sa vám vynorí v pamäti, keď si predstavíte svadbu v 90-tych rokoch? Obrovská hostina, pompézna svadba a svadobné šaty, ktoré rozhodne jednoduché nie sú. Živým príkladom je aj Iveta Malachovská, ktorá aj napriek pôsobeniu v šoubiznise nezažíva v súkromnom živote intrigy, ale lásku a opateru.

29 rokov trvá manželstvo Ivety a Martina, no ich láska nevyhasína, ale stále naberá na sile a idú príkladom aj svojim deťom. Pred troma rokmi predsa vydali aj dcéru Kritsínku. "7.5. 1993, dnes je to 29 rokov, čo sme spolu s Martinom manželia. Milujem ho ešte viac ako vtedy, vďaka nemu som šťastná, úspešná, milovaná. Všetkým Vám zo srdca prajem človeka, s ktorým Vás bude baviť každá chvíľa v živote," vyznala lásku svojmu mužovi.

Táto príležitosť sa nezaobišla ani bez svadobnej fotografie, na ktorej sa mladá Iveta ukázala v honosných svadobných šatách, ktoré boli zdobené krajkou, korálkami a rukávy, ktoré vám vyrazia dych! Veď sa pozrite samy...

FOTO AKO VYZERALA MALACHOVSKÁ V SVADOBNÝCH ŠATÁCH NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video