×
#Ľudia

FOTO XXL modelka sa riadne odviazala: Ashley ukázala svetu svoje nedokonalosti!

16.11. 2022 7:30 Tridsaťpäťročná modelka sa nedávno stala mamičkou dvojičiek. Za svoje krivky sa nikdy nehanbila, práve naopak, na sociálnych sieťach sa podelila o snímky svojej postavy dva mesiace po pôrode. Inšpiruje tak aj ostatné ženy, ktoré sa po tehotenstve necítia vo vlastnom tele sebavedomo a sexi.

Svojimi fotografiami sa snaží odovzdať svetu odkaz, že i napriek nedokonalostiam na postave je rola matky omnoho dôležitejšia. Už roky sa zúčastňuje na rôznych kampaniach o sebaláske a je priamym dôkazom hrdosti každej ženy.

Kráska s kyprými tvarmi patrí už roky medzi svetovú elitu modelingu i napriek jej nedokonalostiam a kilám navyše. Svetoví návrhári ju pravidelne pozývajú na móde prehliadky, kde hrdo ukazuje netypickú krásu. Milujú ju svetoznáme módne domy ako Prada, Chanel či Dior.  V poslednom období však vymenila prehliadkové móla za ihriská, keďže je trojnásobnou mamou troch synčekov a najviac času jej zaberie starostlivosť o rodinu. 

Svetové módne domy ju milujú.
Zdroj: Instagram

Ako sama tvrdí, po pôrode jej telo zostalo poznačené tehotenstvom. Ashley však spravila odvážny krok a rozhodla sa so svetom zdieľať svoje strie a celulitídu. Na svojom Instagrame vysvetľuje, že sa miluje taká, aká je a hlási osvetu aj pre iné ženy.

Nemá vôbec najmenší problém odfotiť sa počas dojčenia či v plavkách, ktoré nijak nezakrývajú jej celulitídu. Modelka je dokonca majiteľkou značky “Ashley Graham Collection“, ktorej oblečenie je určené práve ženám, ktoré nosia väčšie veľkosti. FOTO ASHLEY SO STRIAMI NÁJDETE TU!