Foto: Northfoto
#Ľudia

Plastikami zdevastovaná Anastacia: Dobre si všimnite to zničené čelo! (FOTO)

19.2. 2021 20:35 Diva s hlasom černošky to s botoxom preháňala tak veľmi, že sa jej začali znehybňovať mimické svaly, čo sa odrazilo na jej speváckom výkone.

Anastaciu (51) život nešetril. Drobná rodáčka z Chicaga si viackrát prešla ťažkými chorobami, no vždy sa dokázala vrátiť na pódiá. V roku 2003 jej diagnostikovali rakovinu prsníka - nad chorobou zvíťazila, no nie nadlho. Rakovina udrela druhýkrát.

ANASTACIA už takto nevyzerá. Viac v GALÉRII.
Zdroj: LAURA RAUCH

Inšpirovaná odvahou Angeliny Jolie podstúpila operáciu, pri ktorej jej odstránili oba prsníky. Ťažké rozhodnutie bolo výsledkom nelichotivých prognóz súvisiacich s Crohnovou chorobou - chronické zápalové ochorenie tráviaceho traktu, pre ktoré by viacnásobné ožarovanie nemuselo dopadnúť šťastne.

Kauza botox
„Do botoxu som sa zbláznila po tridsiatke. Chodila som naň každé tri mesiace," spomínala v rozhovore pre Daily Mail. Pred pár rokmi s tým sekla a teší sa, že má opäť mimiku. „Rada vidím, že sa moja tvár hýbe." Speváčka si pre dávku botoxu chodila neustále, oveľa častejšie, akoby mala. Účinok botoxu totiž odoznie po troch až šiestich mesiacoch, ona sa v túžbe zastaviť starnutie na zákrok vracala znova a znova. A je to vidieť... POZRITE SI FOTKY.