×
Foto: TV MARKÍZA
#Ľudia

Petrana a Tereza si dali spoločné TETOVANIE: To myslia VÁŽNE?! Aha, čo majú na ruke

14.6. 9:13 Fanúšikovia šou Ruža pre nevestu si musia oči pretierať...

Petrana Galatea Oráčová a Tereza Kosecová boli počas pobytu v tureckej vile dlho najlepšie kamarátky. Ich puto sa pretrhlo po veľkej hádke počas 7. epizódy, Tereza spolu s Mirkou a Priscillou televízneho ženícha pristihli pri bozkávaní sa s Petranou. Terka sa následne pred Tomášom vyjadrila, že výrazná modroočka naňho zahrala divadielko. Odvtedy bola atmosféra medzi bývalými kamarátkami na vile napätá a Tereza sa viackrát vyjadrila, ako ju Petrana sklamala a že konečne prestala prehliadať jej pravú tvár.

Lenže od pobytu v Turecku ubehli dlhé mesiace. Dievčatá už o rovnakého muža nebojujú, namiesto toho sa Tereza a Petrana stretávajú na spoločenských akciách, ako napríklad na turnaji v bojových športoch či premiére televíznej minisérie. A zdá sa, že si k sebe našli opäť cestu! Obnovené priateľstvo potvrdili dokonca spoločným tetovaním.

Petrana a Terka si od začiatku šou výborne rozumeli a stali sa nerozlučnou dvojkou. Potom vilou otriasla veľká hádka.
Zdroj: TV Markíza

"Čo sa stalo vo vile, ostane vo vile! Šou a realita sa nedajú zrovnávať, preto aj keď sme úplné iné, nejako nás to k sebe ťahá. Spravili sme si spoločnú spomienku. Nech to dopadlo, ako to dopadlo, celú pravdu sa aj tak nikto nikdy nedozvie, haha. Ďakujeme, že ste tu boli s nami, a tiež televízii Markíza za zážitky, na ktoré nikdy nezabudnem,“ odkázala Petrana v príspevku, ktorý zdieľala aj Tereza. Obe krásky tak rozšírili svoju zbierku tetovaní, to spoločné majú na ruke. ČO SI DALI VYTETOVAŤ, SI POZRITE V GALÉRII!