×
#Ľudia

Patrasová sa ukázala v televízií v ŠKANDALÓZNOM stave: ČO sa dialo na PĽACI opísal člen ŠTÁBU

5.3. 19:24 Škandál pokračuje. U našich českých susedov neriešia nič iné len to, čo sa deje s Dagmar.

Zrejme nikomu neuniklo, že Dagmar Patrasová sa po dlhom čase ukázala v známej českej televízií. Prijala totiž pozvanie do relácie Víkendová Snídaně, kde však nikto nečakal, čo sa bude diať po jej príchode. Zvláštne správanie pobúrilo nielen členov štábu a moderátorov, ale samozrejme aj divákov. Česi kritizujú televíziu za to, že ju vôbec pozvala, keď vie, čo prežíva v súkromí. "Veď to je nezmysel. To nikto nemohol tušiť. Nikto s ňou nežijeme. Koľkokrát poskytla rozhovor aj v poslednom čase a mal hlavu aj pätu. Že teraz príde v stave, v akom napokon prišla, to sme nemohli predpokladať. Tu sa to dokonca rozoberalo, že rozprávať vie, že je profík a že to s ňou môže byť zaujímavé," uviedol pre Extra.cz zdroj zo štábu a to nie je všetko. Patrasová hovorila v televízií nezrozumiteľne a miestami sa zdalo, že je opitá. Moderátori preto prežívali neuveriteľný stres.

V apríli ešte pila minerálku. V máji to už nebola pravda.
Zdroj: Instagram Dáda Patrasová

"A kto bol skeptický, toho utešovalo, že je pozvaná až skoro na poludnie, takže sa očakávalo, že bude v lepšej kondícii, ako keby to bolo hneď ráno. Lenže keď dorazila, začal tu neuveriteľný stres, pretože Dáda… jednoducho bolo jasné, že ak sa nezasiahne, ak ju nezachránime, bude z toho kolosálny problém," dodal zdroj s tým, že moderátori sa následne dohodli na tom, že budú rozprávať najmä oni. "Klobúk dole pred ich profesionalitou, že keď dostali nezmyselné odpovede, robili, že sa nič nedeje a dostali tú najlogickejšiu reakciu pod slnkom. Celé to zahrali do autu tak, že Dádin stav nebil až toľko do očí," pokračuje.

„Väčšina sledujúcich si samozrejme všimla to, ako to s naším hosťom je, ale verte mi, že v zázemí a priamo na mieste v štúdiu to bolo oveľa horšie, než to, čo videli diváci v televízii. Nakoniec je smutné, že pani Patrasovej evidentne robilo radosť, že je vo vysielaní, no pre ňu samotnú bude mať účasť v programe zlú odozvu. To sme ale naozaj nemohli tušiť dopredu, inak by sme ju naozaj nepozvali. Nikto jej nechcel ublížiť, máme ju radi," uzavrel zdroj. FOTKY DAGMAR Z TELEVÍZIE SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!